Aktuálne vydanie:

PC REVUE 12/2015
 

Kontakt

Redakcia PC REVUE
Kladnianska 60
821 05 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: +421 2 4342 0956

E-mail: info@pcrevue.sk

všetky kontakty »  
 

DVD

Júnové DVD REVUE môžete použiť z akéhokoľvek zariadenia s napojením na internet. Prinášame vám na ňom úplné a špeciálne verzie programov a tematický výber užitočných aplikácií a videí. Jedna z hlavných noviniek tento mesiac je Ashampoo WinOptimizer 11.

viac »    
 

Pripravujeme

Do marcového PC REVUE pripravujeme:
- Novinky z dielne Samsung a Panasonic
- Ako vyzerá silné heslo?
- Notebooky s Windows 8 do 500 eur
- Minipočítače s Androidom
- TV vysielanie v mobiloch a tabletoch
viac »    
 

Vyjadrite sa!

PC Revue - budúce vydania Chceli by ste si prečítať recenziu na nejaký produkt? Uvítali by ste porovnanie viacerých produktov? Povedzte nám, čo by ste chceli v budúcich vydaniach! .. viac »
15.10.2009
 
PC Revue - aktuálne vydanie Ako sa vám páčilo aktuálne vydanie? Chýbalo vám niečo, alebo naopak, uvítali ste nejaký článok alebo recenziu? Vyjadrite sa! .. viac »
15.10.2009
 
 

Zaujímavé stránky

www: Tipy a zaujímavosti pre milovníkov kávy

O káve je dostupný takisto väčší portál, ktorý o tomto nápoji informuje prostredníctvom článkov, tipov a zaujímavostí. Je v českom jazyku, preto nebude predstavovať pre mnohých problém a radi si o káve prečítajú rôzne články.

07.04.2015 / Michal Reiter / 107 čítaní (0)
 
www: Komplexný portál o čaji

Komplexný portál o čaji, ktorý poteší všetkých priaznivcov tohto nápoja. Na webe nechýbajú fotografie nástrojov na jeho prípravu ani fotografie čaju.

01.04.2015 / Michal Reiter / 124 čítaní (0)
 
www: Stránka o rapovaní
Rapovať môžete len tak vo forme freestyle alebo si plánovane pripravovať vlastné texty a rýmy. Na to je určený on-line textový editor s nástrojmi na prácu s veršami, slabikami a s inými pomôckami. K dispozícii je slovník synoným, no len pre angličtinu, ako aj nástroje na počítanie unikátnych slov a pomocník na tvorbu rýmov.
12.12.2014 / Reiter Michal / 61 čítaní (0)
 
www: Stránka o varení zo základných surovín
A sme zase pri varení. Toto je skvelá stránka pre toho, kto varí skoro z vody. No dobre, pre toho, kto má aspoň základné suroviny :-).
12.12.2014 / Reiter Michal / 173 čítaní (0)
 
www: Rozdiely krásnej 3D grafiky a „flat“ trendu

Pekná myšlienka, ako prezentovať rozdiely krásnej 3D grafiky a „flat" trendu, teda plochých a jednoduchých kresieb, ktorý nastúpil v minulom roku. Iste ste si všimli, že kedysi krásna grafika a ikony zmenili svoj vzhľad a stali sa jednoduchšími.
12.12.2014 / Michal Reiter / 175 čítaní (0)
 
www: Vynikajúci koncept a krásne fotky

Jednoduchá myšlienka, vynikajúci koncept a krásne fotky. Takto sa dá charakterizovať web, ktorý má zaujímavú webovú adresu. Výslovnosť „somewhere", teda niekde úplne vystihuje účel stránok. Nádherné obrázky zo skutočných lokalít sveta sa zobrazujú náhodne po stlačení tlačidla.

12.12.2014 / Reiter Michal / 183 čítaní (0)
 
www: Webová stránka platná 90 dní

Poznáte službu na vytvorenie e-mailových adries platných len pár hodín alebo dní? Toto je jej obdoba na vytvorenie webovej stránky. Vytvoriť môžete webovú stránku s platnosťou 90 dní alebo špecializované stránky na naplánovanie udalosti alebo stránku so zoznamom úloh.

12.12.2014 / Reiter Michal / 147 čítaní (0)
 
www: Zdieľanie súborov

Zdieľanie súborov je pre niekoho bežná vec, no niekomu celkom „nevonia". Vieme prečo. Zjednodušenie ponúka táto služba. Na bežné cloudové zdieľanie treba mať aktívny účet v službe, čo nie vždy používatelia majú.

12.12.2014 / Reiter Michal / 102 čítaní (0)
 
www: Kempovanie v Chorvátsku
Dovolenka, to nemusí byť len vylihovanie pri mori v drahom a luxusnom hoteli. Čoraz viac sú vyhľadávané rôzne aktivity vrátane kempovania. Tento server prináša informácie o tomto druhu turizmu, aby to nebolo úplne na vlastnú päsť.
16.05.2014 / Reiter Michal / 193 čítaní (0)
 
www: Informácie pre rôzne druhy športov a dovolenkových aktivít na Slovensku
Tento server sa zameriava na slovenské lokality a poskytuje informácie pre rôzne druhy športov a dovolenkových aktivít. Môžete si zobraziť naj lokality Slovenska, botanické alebo zoologické záhrady. K lokalitám sú poskytované turistické mapy a rôzne cyklotrasy.
16.05.2014 / Reiter Michal / 88 čítaní (0)
 
  « novšie staršie »
 

Súťaže

FEBRUÁROVÁ SÚŤAŽ Februárovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Genius. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien. Zapojte sa do 2. 3. 2015.  
Čitateľská anketa PC REVUE a súťaž o super ceny!

Záleží nám na názore našich čitateľov. Zapojte sa preto do našej čitateľskej ankety a pomôžte ešte viac zlepšiť kvalitu a zaujímavosť PC REVUE.

 
PCR RÉBUS 2/2015
Vyriešte krížovku a vyhrajte chladič LEPA. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 3. 2015.
 
PCR RÉBUS 1/2015
Vyriešte osemsmerovku a vyhrajte autokameru DVR-535. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 2. 2015.
 
VERNOSTNÁ SÚŤAŽ Aj v tomto roku pokračuje obľúbená vernostná súťaž. Neváhajte a zapojte sa aj vy, ak ste našim pravidelným čitateľom.
 
Všetky súťaže »    
 

Anketa

Aký je váš názor na čítačky elektronických kníh?

Spolu hlasovalo: 2671
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter