PC REVUE - inzercia


Počet čitateľov: 85 000
Náklad: 20 000 ks

Cieľová skupina:
prevažne muži, v produktívnom veku, domácnosti, školstvo, IT manažéri, podnikový sektor, verejná správa, malé a stredné firmy, administrátori, vývojári, technický personál, študenti,
30 % čitateľov predstavuje bonitnú skupinumagazín
PC REVUE je distribuovaný 800 firmám z oblasti IT a viac ako 200 školám
Viac informácií nájdete v priloženom mediakite:
DIGITAL VISIONS je najvýznamnejšie slovenské vydavateľstvo v oblasti médií z oblasti digitálnych technológií. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a od začiatku sa profilovala ako vydavateľský dom s orientáciou špeciálne na informačné a komunikačné technológie. Zaoberá sa vydávaním odborných magazínov a on-line médií, vydávaním špecializovaných publikácií (IT Ročenka), organizáciou odborných konferencií (IT Summit), spoločenských IT podujatí (IT Gala), výstav (Notebook Expo), prieskumami trhu, koprodukciou TV relácií, atď. Portfólio printových a elektronických médií zasahuje všetky dôležité segmenty priemyslu digitálnych technológií.

PC REVUE je všeobecne najrozšírenejší počítačový magazín a oproti najbližšej konkurencii má podľa prieskumu čítanosti tlače (MML + OMV) dlhodobo 3 až 4 násobne vyššiu čítanosť. INFOWARE má vedúce postavenie medzi odbornými IT magazínmi na Slovensku. Celkový mesačný náklad printových médií sa pohybuje okolo 43 000 kusov s dosahom na približne 200 000 čitateľov.

Médiá DIGITAL VISIONS pravidelne poskytujú mediálnu podporu ročne približne 70 odborným konferenciám, na ktorých sa ročne zúčastní okolo 9 000 IT profesionálov. Zástupcovia odborných redakcií sú vnímaní ako rešpektované osobnosti, pravidelne sa vyjadrujú v TV a rozhlasových reláciách k aktuálnemu dianiu. Jednotlivé tituly si za roky svojho pôsobenia vybudovali pozíciu mienkotvorných médií.

Ponuka našich médií je uvedená nižšie. K dispozícií máte na stiahnutie aj aktuálne mediakity vo formáte PDF.

PC REVUE

Počítačový magazín PC REVUE je určený pre širokú počítačovú verejnosť. Vychádza už 21 rokov a za ten čas si vybudoval stabilnú pozíciu na trhu médií zameraných na informačné a komunikačné technológie. Podľa údajov nezávislých prieskumných agentúr má PC REVUE dlhodobo vedúce postavenie medzi špecializovanými odbornými magazínmi, ale aj všeobecnými spoločensko-ekonomickými týždenníkmi a mesačníkmi s prílohou o IT. Viac informácií sa dozviete v mediakite.

 


ITNEWS.SK

Okrem printových médií sme prevádzkovateľom jedného z najnavštevovanejších spravodajských serverov www.itnews.sk, ktorý je zameraný na IT technológie. Aj vďaka prepojeniu s printovými médiami do jedného webového rozhrania, umožňujeme inzerentom spustiť účinnú reklamnú kampaň.

 

OSTATNÉ PUBLIKÁCIE

Naše vydavateľstvo každý rok pripravuje vydanie IT Ročenky. IT Ročenka prináša základné kontaktné údaje o firmách, ktoré pôsobia na trhu IT ako aj o profesijných organizáciách, ktoré zastrešujú jednotlivé záujmové skupiny. Nájdete v nej aj výsledky prieskumov najdôležitejších segmentov slovenského IT trhu. Ročenka bude obsahovať tiež adresár inštitúcií verejnej správy, prehľad udalostí či dôležité dokumenty súvisiace s rozvojom informatizácie na Slovensku. Cieľom projektu je informovať o stave IT priemyslu a stratégii budovania informačnej spoločnosti na Slovensku.

VIAC INFORMÁCIÍ TU


 
 

Súťaže

FEBRUÁROVÁ SÚŤAŽ Februárovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Genius. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien. Zapojte sa do 2. 3. 2015.  
Čitateľská anketa PC REVUE a súťaž o super ceny!

Záleží nám na názore našich čitateľov. Zapojte sa preto do našej čitateľskej ankety a pomôžte ešte viac zlepšiť kvalitu a zaujímavosť PC REVUE.

 
PCR RÉBUS 2/2015
Vyriešte krížovku a vyhrajte chladič LEPA. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 3. 2015.
 
PCR RÉBUS 1/2015
Vyriešte osemsmerovku a vyhrajte autokameru DVR-535. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 2. 2015.
 
VERNOSTNÁ SÚŤAŽ Aj v tomto roku pokračuje obľúbená vernostná súťaž. Neváhajte a zapojte sa aj vy, ak ste našim pravidelným čitateľom.
 
Všetky súťaže »    
 

Anketa

Aký je váš názor na čítačky elektronických kníh?

Spolu hlasovalo: 2671
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter