Septembrové číslo INFOWARE už v predaji!

  Infoware 8-9/2010 flash náhľadová verzia

Prístup k plnej flash verzii pre predplatiteľov >>


V dvojčísle august-september magazínu INFOWARE vám prinášame tri zaujímavé témy čísla. Už nie je problém poskytnúť produkt spotrebiteľom, skôr získať si zákazníka pre konkrétny výrobok. Preto sa stratégia CRM alebo riadenia vzťahov so zákazníkmi stáva hlavným kľúčom k úspechu každej spoločnosti.
Do pozornosti vám dáme aj dátové centrá. Ukážeme aké sú nové trendy v oblasti dátových centier a aké sú možnosti zníženia nákladov na prevádzku. Pod Identity Managementom rozumieme množinu princípov, procesov, nástrojov a sociálnych kontraktov, ktoré vedú k vytváraniu, správe a používaniu digitálnych identít používateľov, systémov, zariadení a služieb.

Augustové dvojčíslo magazínu INFOWARE vám však prináša aj mnoho ďalších užitočných informácií, ktoré stoja za prečítanie.

Poďte sa s nami pozrieť do obsahu augustového vydania INFOWARE :-)


Novinky


IW_04-05.jpg

Medzi novinkami nájdete množstvo informácií zo sveta produktov, technológií, života IT firiem, trendov v rôznych oblastiach IT a telekomunikácií. Dozviete sa aj o zmenách vo vedení v jednotlivých firmách.


CRM


IW_22-23.jpg

S prehlbujúcou sa globalizáciou trhu a rastúcou konkurenciou sa získavanie či udržanie zákazníkov stáva čoraz obtiažnejším. Už nie je problém poskytnúť produkt spotrebiteľom, skôr získať si zákazníka pre konkrétny výrobok. Preto sa stratégia CRM alebo riadenia vzťahov so zákazníkmi stáva hlavným kľúčom k úspechu každej spoločnosti.


Dátové centrá


IW_35-36.jpg

Do pozornosti vám dáme aj dátové centrá. Ukážeme aké sú nové trendy v oblasti dátových centier a aké sú možnosti zníženia nákladov na prevádzku. V reportáži Vám predstavíme dátové centrum Perpetuus.


Identity Management

IW_52-53.jpg

Pod Identity Managementom rozumieme množinu princípov, procesov, nástrojov a sociálnych kontraktov, ktoré vedú k vytváraniu, správe a používaniu digitálnych identít používateľov, systémov, zariadení a služieb. Identity Management umožňuje bezpečný prístup k systémom a aplikáciám, a teda k firemným zdrojom a aktívam. Je to jeden z kameňov budovania informačnej bezpečnosti podnikov.


Predaj počítačov na Slovensku v roku 2009


IW_12-13.jpg

Pretrvávanie ekonomickej krízy malo dosah na predaj počítačov aj na Slovensku, ich dodávatelia sa však s krízou vyrovnali rôznym spôsobom. Niektorí zaznamenali dramatické prepady predaja, iní z nej vyšli s pozitívnou bilanciou.


Kompletný obsah dvojčísla august-september magazínu INFOWARE:


IW_01.jpg  

Dvojčíslo magazínu pre IT profesionálov INFOWARE nájdete na stánkoch už 3. septembra :-)
Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

No­vé dvoj­čís­lo IN­FOWARE ja­nuár-feb­ruár už v pre­da­ji!
V novom vydaní magazínu INFOWARE prinášame množstvo zaujímavých tém. Ponúkneme niekoľko zaujímavých pohľadov na business intelligence. čítať »
 
Zim­né dvoj­čís­lo IN­FOWARE už v pre­da­ji!
V novom vydaní INFOWARE vám povieme, prečo majú hybridné IT a cloud budúcnosť. Prezradíme aj aký je rozdiel medzi in-memory technológiami a tými bežnými. Vedeli ste, že v polovici roka 2014 sa na Slovensku počet hrozieb na webe zdvojnásobil čítať »
 
Let­né dvoj­čís­lo IN­FOWARE už v pre­da­ji!
V letnom dvojčísle magazínu INFOWARE sa dozviete, aké veľké zmeny čakajú IT oddelenia vo firmách. Poradíme vám, ako vám cloud computing môže uľahčiť život. Aké sú jeho riziká, bezpečnosť, náklady, kedy a ako prejsť na cloud o tom všetkom sa dočítate v novom vydaní INFOWARE. čítať »
 
Dvoj­čís­lo ja­nuár – feb­ruár ma­ga­zí­nu In­foware už v pre­da­ji!
Premýšľate nad investíciami do biznisu v ďalšom roku? V decembrovom vydaní magazínu Infoware získate niekoľko tipov o technológiách, ktoré budú hrať prím a oplatí sa do nich investovať. čítať »
 
De­cem­bro­vé vy­da­nie IN­FOWARE už v pre­da­ji!
Premýšľate nad investíciami do biznisu v ďalšom roku? V decembrovom vydaní magazínu Infoware získate niekoľko tipov o technológiách, ktoré budú hrať prím a oplatí sa do nich investovať. čítať »
 
Ok­tób­ro­vé vy­da­nie IN­FOWARE už v pre­da­ji
Nárast objemu a sofistikovanosti cielených útokov bude udržiavať trvalý dopyt po riešeniach informačnej bezpečnosti. Tento mesiac sme sa práve preto zamerali na trendy a riešenia v oblasti informačnej bezpečnosti. čítať »
 
Jú­no­vé dvoj­čís­lo IN­FOWARE už v pre­da­ji!
Júnové vydanie magazínu INFOWARE prináša niekoľko zaujímavých tém. V hlavnej téme čísla sa venujeme videokonferenčným riešeniam a prinášame prehľad ich výrobcov. Je názov Business Intelligence (BI) už mŕtvy? Nahradilo ho pomenovanie Business Analytics (BA) alebo Business Discovery? Alebo ide o úplne novú oblasť? čítať »
 
Ma­jo­vé vy­da­nie ma­ga­zí­nu IN­FOWARE už čos­ko­ro v pre­da­ji!
Májové vydanie magazínu INFOWARE prináša niekoľko zaujímavých tém. Poradíme vám, ako zvládnuť fenomén Cloud computingu. Pozrieme sa aj na konsolidáciu podnikovej štruktúry a strategické riadenie IT. Jednou z hlavných tém májového vydaní, ktorej sa detailne venujeme je plánovanie podnikových zdrojov. To však nie je všetko. Májový INFOWARE toho prináša oveľa viac. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter