INFOWARE - inzercia


Počet čitateľov: 33 000
Náklad: 11 000 ks

Cieľová skupina:prevažne muži v produktívnom vekuIT profesionáli pôsobiaci v oblasti informačných a komunikačných technológií z podnikového sektora, verejnej správy, štátnej správy, malých a stredných firiem, individuálni IT profesionáli a študenti, administrátori, vývojari, členovia manažmentu na úrovni CEO a CIOaž 80 % čitateľov predstavuje bonitnú skupinu (manažéri, CIO, CEO)magazín INFOWARE je distribuovaný 900 firmám z oblasti ITmagazín INFOWARE je partnerom na viac ako 100 konferenciách IT v Slovenskej a Českej republike

Viac informácií nájdete v priloženom mediakite:


DIGITAL VISIONS je najvýznamnejšie slovenské vydavateľstvo v oblasti médií z oblasti digitálnych technológií. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a od začiatku sa profilovala ako vydavateľský dom s orientáciou špeciálne na informačné a komunikačné technológie. Zaoberá sa vydávaním odborných magazínov a on-line médií, vydávaním špecializovaných publikácií (IT Ročenka), organizáciou odborných konferencií (IT Summit), spoločenských IT podujatí (IT Gala), výstav (Notebook Expo), prieskumami trhu, koprodukciou TV relácií, atď. Portfólio printových a elektronických médií zasahuje všetky dôležité segmenty priemyslu digitálnych technológií.

PC REVUE je všeobecne najrozšírenejší počítačový magazín a oproti najbližšej konkurencii má podľa prieskumu čítanosti tlače (MML + OMV) dlhodobo 3 až 4 násobne vyššiu čítanosť. INFOWARE má vedúce postavenie medzi odbornými IT magazínmi na Slovensku. Celkový mesačný náklad printových médií sa pohybuje okolo 43 000 kusov s dosahom na približne 200 000 čitateľov.

Médiá DIGITAL VISIONS pravidelne poskytujú mediálnu podporu ročne približne 70 odborným konferenciám, na ktorých sa ročne zúčastní okolo 9 000 IT profesionálov. Zástupcovia odborných redakcií sú vnímaní ako rešpektované osobnosti, pravidelne sa vyjadrujú v TV a rozhlasových reláciách k aktuálnemu dianiu. Jednotlivé tituly si za roky svojho pôsobenia vybudovali pozíciu mienkotvorných médií.

Ponuka našich médií je uvedená nižšie. K dispozícií máte na stiahnutie aj aktuálne mediakity vo formáte PDF.

PC REVUE

Počítačový magazín PC REVUE je určený pre širokú počítačovú verejnosť. Vychádza už 21 rokov a za ten čas si vybudoval stabilnú pozíciu na trhu médií zameraných na informačné a komunikačné technológie. Podľa údajov nezávislých prieskumných agentúr má PC REVUE dlhodobo vedúce postavenie medzi špecializovanými odbornými magazínmi, ale aj všeobecnými spoločensko-ekonomickými týždenníkmi a mesačníkmi s prílohou o IT. Viac informácií sa dozviete v mediakite.

 

INFOWARE

Magazín Infoware je určený IT profesionálon pôsobiacim v oblasti informačných a komunikačných technológií. Prináša aktuálne spravodajstvo, rozhovory, prieskumy trhu a predstavuje najnovšie technológie a produkty. Obsahovo je určený top manažmentu na úrovni CEO a CIO, IT manažérom, IT a iným profesionálnym používateľom IT. Infoware má vedúce postavenie medzi odbornými IT magazínmi na Slovensku. Viac informácií sa dozviete v mediakite.
ITNEWS.SK

Okrem printových médií sme prevádzkovateľom jedného z najnavštevovanejších spravodajských serverov www.itnews.sk, ktorý je zameraný na IT technológie. Aj vďaka prepojeniu s printovými médiami do jedného webového rozhrania, umožňujeme inzerentom spustiť účinnú reklamnú kampaň.

OSTATNÉ PUBLIKÁCIE

Naše vydavateľstvo každý rok pripravuje vydanie IT Ročenky. IT Ročenka prináša základné kontaktné údaje o firmách, ktoré pôsobia na trhu IT ako aj o profesijných organizáciách, ktoré zastrešujú jednotlivé záujmové skupiny. Nájdete v nej aj výsledky prieskumov najdôležitejších segmentov slovenského IT trhu. Ročenka bude obsahovať tiež adresár inštitúcií verejnej správy, prehľad udalostí či dôležité dokumenty súvisiace s rozvojom informatizácie na Slovensku. Cieľom projektu je informovať o stave IT priemyslu a stratégii budovania informačnej spoločnosti na Slovensku.

VIAC INFORMÁCIÍ TU


 
 

Anketa

Aký typ článkov by ste si radi prečítali v Infoware?

Spolu hlasovalo: 770
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter