INFOWARE 12/2010

Ak chcete získať neobmedzený prístup k platenému obsahu, k online verzii jednotlivých článkov alebo kompletným vydaniam v PDF formáte a Flash verzii, stačí vyplniť jednoduchú objednávku. Cena neobmedzeného prístupu k platenému obsahu začína už od 1.88 euro na mesiac. Vyberte si niektorú z možnosti polročného či ročného predplatného a spôsobov jeho úhrady. Online podoba printovej verzie magazínu je pre predplatiteľov dostupná vo formáte PDF a vo formáte Flash.

Obe verzie umožňujú tlač, stiahnutie na disk, vyhľadávanie, zoom, prekliky na video, galérie obrázkov, zvuky, animácie či súbory obsahujúce softvérové aplikácie. Ich účelom je priblížiť grafickú podobu aktuálneho vydania a súčasne interaktívne sprístupniť doplnkový obsah, ktorý printová verzia nedokáže poskytnúť. Na prezeranie oboch formátov musíte mať nainštalovaný príslušný prehliadač, stiahnúť si ich môžete tu:

 

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter