Decembrové číslo DiGi REVUE čoskoro v predaji!

DGR_2009_12.jpg V decembrovom vydaní magazínu DiGi REVUE sa pozrieme na vianočné darčeky, ktoré sú vhodné pre každého. V rubrike po čom ženy túžia vám prezradíme niekoľko zaujímavých rád ako obšťastniť ženu aj na Vianoce. S prichádzajúcimi sviatkami možno uvažujete nad kúpou darčeka pod stromček. Môžete si vybrať jeden spoločný pre celú rodinu. Vhodný by mohol byť napríklad mininotebook, ktorý je maličký, ľahký a lacný. Predstavíme vám niekoľko cenovo dostupných modelov.

Ukážeme vám fotoaparáty so systémom Micro 4/3 a pozrieme sa aj na ďalšie novinky z oblasti spotrebnej elektroniky.

Poďte sa s nami pozrieť čo všetko vám prináša decembrové DiGi REVUE :-)

Vianočné darčeky pre každého

digi_6_7_december_2009.jpg

Multimediálny prehrávač Sony Walkman X (NWZX1051)predstavuje najpokročilejšie zariadeniez modelového radu Sony Walkman. Na prednej strane je trojpalcový OLED displej, pod ktorým sa nachádza tlačidlo Home na návrat k menu hlavnej obrazovky.

Ako obšťastniť ženu aj na Vianoce

digi_10_11_december_2009.jpg

Vianoce by mali byť sviatkami radosti a pokoja. Nuž, keď vidím davy ľudí, ako sa tlačia v obchodoch, nakupujú všelijaké „somariny“, len aby niečo kúpili, bojujú pri pokladniach o lepšiu pozíciu, nezdá sa mi, že by bol niekto z nich pokojný. A už vôbec sa neradujú. No skoro nikto z nich si neuvedomuje, že darčeky, ktoré práve v zhone nakupuje, nemusia mať pre obdarovaného ani polovicu skutočnej hodnoty.

8× Štýlové mininotebooky

digi_14_15_december_2009.jpg

Ak ste pred rokom zatúžili po mininotebooku čiže netbooku, mali ste iba obmedzený výber. Dnes je taký obrovský, že bežný používateľ sa môže v ponuke výrobcov ľahko stratiť. Každý výrobca a každučká značka už má vo svojom portfóliu aj maličký, ľahký a lacný mininotebook. Dôvod je jednoduchý – ide o masovo predávaný produkt, ktorý výborne dotvára imidž značky.

Fotoaparáty so systémom Micro 4/3

digi_24_25_december_2009.jpg

Už v minulosti, keď ľudia ešte o pixeloch ani len nechyrovali, sa pri fotoaparátoch používali rôzne veľkosti filmových materiálov. Po čase, keď film vystriedal digitálny snímač, tento jav ostal nezmenený, len sa prejavoval odlišne. Problém bol v uchytení objektívu k telu aparátu. Keď výrobcovia nahradili závit bajonetom, začal každý z nich uplatňovať vlastný pripojovací rozmer.

Sila komunitných sietí / Samsung S3650 Corby

digi_32_december_2009.jpg

Kórejský výrobca prináša čisto dotykový telefón výrazne zameraný na originálny životný štýl mladej generácie, a to vďaka vymeniteľným krytom a funkčnej orientácii na komunitné siete. Nie je to 3G telefón, nemá Wi-Fi ani rýchle dátové prenosy, ale ponúka za lákavú cenu kombináciu toho, po čom dnešná mladá generácia doslova prahne – štýlu, dotykového ovládania a sociálnych sietí. Corby je doslova ideálny darček pod vianočný stromček pre vášho tínedžera.

Staňte sa skvelým hudobníkom

digi_34_december_2009.jpg

Množstvo nádejných hudobníkov sa vo svojich začiatkoch kariéry stretáva s nevôľou okolia, ktoré nie je ochotné tolerovať počiatočné neúspešne vylúdené tóny. Začínajúci hudobníci sa preto často utiekajú do garáží alebo iných provizórnych priestorov, ktoré nemusia vždy postačovať na rozvoj takéhoto talentu. Pre všetkých takýchto hudobníkov, ale aj všetkých, ktorí sa zaujímajú o hudobné umenie, máme niekoľko netradičných noviniek. Ide o elektronické hudobné nástroje od spoločnosti Logitech. Sú pripravené na fungovanie s legendárnou hrou Guitar Hero, vďaka ktorej sa prenesiete do sály plnej fanúšikov, ktorým vaše mierne zaváhania nebudú prekážať.

Novinky zo sveta automobilov

digi_40_41_december_2009.jpg

Autosalón v Tokiu bol opäť plný tradične kreatívnych japonských konceptov. Asi najviac pozornosti vzbudilo nové kompaktné kupé Toyota FT-86. Auto vzniklo v spolupráci so značkou Subaru, preto pod jeho prednou kapotou pracuje dvojlitrový boxer. Športových fanúšikov okrem nízko položeného ťažiska a ľahkej konštrukcie päťmiestneho kupé poteší aj pohon zadných kolies.

Kompletný obsah novembrového vydania DiGi REVUE:

digi_1_december_2009.jpg

Decembrové vydanie magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 5. decembra, iba za 1,30 eur :-)Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter