Októbrové číslo DiGi REVUE už v predaji

DGR_2009_10.jpg V októbrovom vydaní magazínu DiGi REVUE prichádzame opäť s dávkou čerstvých informácií zo sveta fotografie, spotrebnej elektroniky a komunikácií. Prinášame vám reportáž z výstavy IFA 2009. Pánom poradíme, po čom ženy túžia, aby mali jednoduchý výber vhodného darčeka. Predstavíme vám novinky z dielne spoločnosti Canon a povieme si aj o skrytej ochrane snímok, či bezplatnom geotaggingu v češtine.

Poďte s nami nazrieť do októbrového vydania magazínu DiGi REVUE :-)

IFA 2009 Berlín – nová dimenzia spotrebnej elektroniky

6_7.jpg

Na výstave IFA je DiGi REVUE tradičným návštevníkom a niekoľko rokov vám detailne približujeme dianie na tomto sviatku všetkého, čo sa týka spotrebnej elektroniky. Urobíme tak aj teraz. Rok 2009 je jasne poznačený krízou a to sa významne podpísalo aj v oblasti spotrebnej elektroniky – šetrí sa aj pri uvádzaní noviniek. Na výstave IFA sa však prezentovalo množstvo zaujímavých produktov, ktoré pripravili výrobcovia hlavne na záver tohto roka, keď sa už očakáva určité oživenie. V tomto článku vás oboznámime s najpozoruhodnejšími novinkami a poukážeme na trendy, ktoré bolo na výstave možné rozpoznať.

Čriepky z výstavy IFA 2009

11_12.jpg

Prinášame vám zaujímavé novinky, ktoré boli exkluzívne predstavené práve na výstave IFA. Pozrite si, čo všetko je vo svete spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov nové.

Test digitálnych zrkadloviek do 700 eur

18_19.jpg

Po teste kompaktných fotoaparátov, uverejnenom v predošlom čísle DIGIREVUE, vám prinášame test najlacnejších zrkadloviek, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Pri oslovení dodávateľov sme si dali podmienku dodať najlacnejšiu zrkadlovku, ktorá je v súčasnosti u nás na trhu, i so setovým objektívom. Za pomyselnú cenovú hranicu sme určili sumu 700 eur/21 088 Sk. Oslovili sme päť dodávateľov a nakoniec sme do redakcie dostali tri zrkadlovky, a to od firiem Canon, Nikon a Olympus.

DLNA – Digital Living Network Alliance

28_29.jpg

Večer po práci, pohodlný gauč, veľký LCD alebo plazmový televízor. Čo môže byť príjemnejšie na oddych? No zrazu zistíte, že film, na ktorý ste sa tak tešili, máte uložený v notebooku alebo dokonca na pamäťovom kľúči a nemáte možnosť prehrať si ho inak ako si sadnúť do kresla v pracovni za klávesnicu a sledovať ho na počítači.

Bezplatný geotagging aj v češtine

33.jpg

Neustále sa zvyšujúci počet rôznych druhov prijímačov GPS vrátane modulov integrovaných v mobilných zariadeniach prináša čoraz väčší záujem o vhodné programové vybavenie. Do pozornosti fotografov sa tak stále častejšie dostávajú aplikácie podporujúce funkciu geotaggingu čiže dopĺňania snímok údajmi o zemepisnej pozícii miesta, kde boli zábery zhotovené.

Kompletný obsah októbrového vydania DiGi REVUE:

1.jpg

Októbrové vydanie magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 5. októbra :-)Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter