Septembrové DiGi REVUE už v predaji!

Po prázdninách prichádzame opäť so zaujímavým obsahom DiGi REVUE. Keďže po dovolenkách a rôznych výletoch sa vám doma nakopilo určite množstvo fotiek, poradíme vám ako ich spracovať. V článku Dovolenkové fotografie jednoducho nájdete kopec zaujímavostí a tipov na úrpavu. Ak ste zistili, že váš terajší fotoaparát už nie je to pravé orechové na zaznamenanie vašich zážitkov, prinášame aj test kompaktných fotoaparátov. Pozrieme sa ako funguje technológia PANASONIC VIERA CAST a pomôžeme vám aj s výberom hudobného telefónu.

Poďte s nami nazrieť do septembrového vydania magazínu DiGi REVUE :-)

Panasonic VIERA CASTO systéme VIERA CAST sme informovali už na jar. Počas prázdnin do redakcie dorazili prvé produkty, v ktorých je táto technológia implementovaná. Mali sme k dispozícii plazmový televízor Panasonic TX-P46Z11, ďalej Blu-ray prehrávač Panasonic DMP-BD80 a bezdrôtový systém domáceho kina SC-ZT1. Naším primárnym cieľom bolo overiť si, ako sa dá využiť VIERA CAST na Slovensku, aký internet je na to potrebný a čo z toho možno vyťažiť.

Spracúvame fotky z dovolenkyDeň po príchode z dovolenky – karta vo fotoaparáte plná fotografií a vy ju s hrôzou zasúvate do čítačky kariet. To zasa bude práce. Roztriediť asi 2000 fotografií, niektoré možno aj upraviť pomocou staručkého programu, to si vyžaduje veľa námahy a zaberie kopu času. My vám ponúkame nástroje, ktoré to všetko zvládnu za oveľa kratší čas. Nerobte si však ilúzie, vaša účasť pri práci bude stále potrebná.

Kompaktné fotoaparátyNajpredávanejší segment fotoaparátov tvoria modely s nižšou predajnou cenou. Rovnako je dosť veľa používateľov, ktorí hľadajú drahší model, ale žiadajú pokročilé vlastnosti. Požiadali sme preto dodávateľov o dodanie dvoch modelov, pričom sme chceli jednak čo najlacnejší fotoaparát, jednak fotoaparát s maximálnou výbavou, ale cenou do 500 eur/15 063 Sk.

Domáci fotolabUž pri rozlíšení objektívu fotomobilu 3,2 Mpix sa môžu vydariť skutočne dobré snímky. Dnes fotí už asi každý. Čo sa však stane s fotkami po návrate z dovolenky? Raz, dvakrát, trikrát si ich prezrieme v priateľmi na počítači a potom začnú zapadať digitálnym prachom. Sme takí zaneprázdnení, že nemáme čas si ich ani len pretriediť, poriadne archivovať či vytlačiť a zachovať príjemné spomienky na dovolenku vo forme albumu. Máme pre vás riešenie, ako s úsmevom zvládnuť tlač fotografií v domácom prostredí – ide o domáci fotolab. Malé jednoúčelové zariadenie, určené výlučne na tlač fotografií, najmä vo formáte 10 × 15 cm. Stačí spustiť, vložiť pamäťovú kartu, vybrať fotografiu a približne o minútu držíte v rukách fotografiu bez toho, aby ste museli utekať do profesionálneho fotolabu a späť. V tomto článku sa dozviete o fotolaboch všetko.

Hudobné telefóny ako MP3 prehrávačeTransformácia mobilných telefónov na zariadenia, ktoré umožnia viac než volať a písať správy, resp. využívať akékoľvek telefonické služby, prebieha už niekoľko rokov. Výrobcovia ponúkajú modely, ktoré sú orientované ako fotomobily, hudobné či pracovné mobily. Takto by sme mohli pokračovať ďalšími kategóriami. V tomto teste sa detailne pozrieme na funkcie a možnosti piatich hudobných telefónov, ktoré majú zlepšený hudobný prehrávač a výrobca ich prezentuje ako hudobné či multimediálne telefóny.

Kompletný obsah septembrového vydania magazínu DiGi REVUE:Septembrové dvojčíslo magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 5. septembra :-)

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter