Dvojčíslo DiGi REVUE júl-august už v predaji!

V dvojčísle magazínu DiGi REVUE sa pozrieme ako je to s cestovaním a elektronikou, poradíme vám vhodnú výbavu na vašu dovolenku a dáme vám aj zopár tipov. Odhalíme vám históriu starého dobrého Walkmanu a pomôžeme vám vybrať si odolný kompaktný fotoaparát, ktorý využijete nielen počas dovolenky. Čaká na vás aj veľa ďalších zaujímavých noviniek. Máte sa na čo tešiť.

Poďte s nami nazrieť do dvojčísla magazínu DiGi REVUE :-)

Olympus PENŠestnásty jún 2009 je dátum, ktorý si priaznivci Olympusu celkom isto zapamätajú. Spoločnosť predstavila dlho očakávanú novinku, ktorá sa stane základom novej kategórie digitálnych fotoaparátov. Pozrite sa spolu s nami, ako vyzeralo jej predstavenie v Berlíne. A podelíme sa s vami aj o naše prvé skúsenosti s týmto digitálom.

Téma: Cestujeme s elektronikouLeto, čas dovoleniek, je definitívne tu. Ak sa aj vy chystáte cestovať za zaslúženým oddychom, prečítajte si pred zbalením batožiny náš článok, možno v ňom nájdete vhodný tip na doplnok, s ktorým si svojich elektronických kamarátov, ale aj služby mobilných operátorov užijete bez starostí..

Všetko najlepšie "pán Walkman"Walkman, ktorý priniesol používateľom od 1. júla 1979 nepoznanú voľnosť pri počúvaní hudby, oslavuje tridsiatku. Zdá sa to až neskutočné, ale je to tak. Prijmite naše pozvanie a zoznámte sa s legendou.

Test: Kompaktné nezmarySte vyznávačmi adrenalínovej zábavy, máte radi pobyt vo voľnej prírode, radi by ste sa s fotoaparátom vybrali pod vodnú hladinu alebo máte jednoducho iba smolu a každý váš fotoaparát dopadne rovnako – teda rozbije sa? Máme pre vás poltucet vhodných kandidátov v podobe digitálnych kompaktov so zvýšenou odolnosťou. Rovnako dobre ako u fotografa dobrodruha sa budú cítiť v úlohe rodinného kompaktu, ktorému sa občas ujde nejaký škrabanec.

Prehľad: Full HD kameryVýhody obrazu s vysokým rozlíšením (High Definition – HD) sú jednoznačné a spoločne so zvyšujúcou sa penetráciou televízorov, ktoré podporujú rozlíšenie full HD, rastie aj dopyt po záznamových zariadeniach umožňujúcich záznam videa v takejto kvalite.

Téma: Odolný telefónRovnako ako rubriky Revue a Foto aj obsah rubriky Komunikácie sme prispôsobili jednej z hlavných tém tohto čísla. Pozrite sa s nami, čo vydržia odolné, ak chcete, outdoorové telefóny...

Kompletný obsah dvojčísla júl-august mesačníka DiGi REVUE:Júlové dvojčíslo magazínu DiGi REVUE už nájdete na stánkoch a v hypermarketoch. :-)

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter