Májové číslo DiGi REVUE už v predaji!

V májovom vydaní magazínu DiGi REVUE vám prinášame test ultrazoomov a prehrávačov s dotykovým ovládaním. Pomôžeme vám zorientovať sa v oblasti GPS a predstavíme vám množstvo noviniek na trhu so spotrebnou elektronikou.

Poďte sa s nami pozrieť čo všetko vám prináša aprílové DiGi REVUE :-)

Test ultrazoomovVšetky testované ultrazoomy majú hlavného spoločného menovateľa v podobe „rodného listu“ s dátumom2009, čiže ohlásené boli v úvode tohto roka. V teste vám predstavíme niekoľko zaujímavých fotoaparátov, povieme o ich kvalitách, rovnako si povieme aj o tom čo fotoaparátom v tejto triede chýba a čím sa odlišujú od najvyššej triedy ultrazoomov blížiacej sa výbavou k zrkadlovkám.

NAVIGÁCIA nielen do autaSatelitná navigácia založená na Global Positioning System (GPS), čo je družicový navigačný systém, ktorý prevádzkuje americké ministerstvo obrany, nie je nijaká „horúca“ novinka. A po necelých desiatich rokoch od zrušenie umelo zavedenej nepresnosti pri určovaní pozície pre civilných používateľov je využívanie navigačných prijímačov pomerne rozšírené.

Olympus E-620Jediná zrkadlovka predstavená na tohtoročnom PMA sa začne predávať tento mesiac, pozrite sa spolu s nami na to, čo nový rad éčkového systému ponúka.

Canon EOS 500DVlajková loď Canonu v kategórii zrkadloviek pre začiatočníkov prichádza nielen so zvýšením rozlíšenia a množstvom evolučných vylepšení, ale aj podporou záznamu videa v rozlíšení Full HD.

Multimediálne prehrávače s dotykovým ovládanímDotykové ovládanie v multimediálnych prehrávačoch už dávno nie je výsadou Apple. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť na aktuálnu ponuku multimediálnych prehrávačov s týmto typom ovládania a zabudovanou pamäťou. Objavte spolu s nami, čo vám aktuálne modely môžu ponúknuť...

Panasonic PT-AE3000EAktuálne najvyšší model Full HD projektora Panasonic určeného náročným záujemcom o domáce kino prichádza už v tretej generácii. Na prvý pohľad zmeny v porovnaní so staršími modelmi nevidno, nenechajme sa však oklamať dizajnom. Vnútri ide o úplne nový kúsok, ktorý vás dostane svojím obrazom.

Nokia 8800 Gold ArteExkluzívny 3G slajder z dielne fínskeho výrobcu je určený horným desaťtisíc. Svojím vzhľadom, použitými materiálmi, ale najmä cenou. Tá však reflektuje najmä použitý povrchový materiál, ktorým nie je nič iné ako 18-karátové zlato a pravá biela koža.

Kompletný obsah májového vydania DiGi REVUE:Májové vydanie magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 3. mája :-)

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter