Fotosúťaž: 20-tisíc fotografií!

Keď som včera ráno robil obvyklú kontrolu návštevnosti webu, nevšimol som si, že po utorku sa počet fotografií pridaných do aktuálneho kola zastavil na počte 272. Keby som si to bol všimol, bol by som sa v priebehu dňa občas mrkol na web, či nepribudla jubilejná 20-tisíca fotografia. Takto som na to prišiel až takmer s jednodňovým odstupom...

Autorom jubilejnej dvadsaťtisícej snímky Mafiánske príhody a šťastné náhody je Peter Pružinský z Popradu, v tomto kole je to už jeho tretia fotografia. Petrovi gratulujeme a ešte dnes mu zašleme malé prekvapenie.

Aktuálne je v galérii 2. kola Fotosúťaže 2009 už 295 snímok a vo všetkých galériách fotosúťaže (od založenia, nie od vzniku webu) je už 20 022 snímok. Keby ste si chceli prezrieť kompletný archív, museli by ste sa pripraviť na poriadny maratón. Veď keby ste každej snímke venovali čo i len 5 sekúnd, potrebovali by ste na kompletnú prehliadku viac ako jeden deň! Presne 27 hodín 48 minút a 30 sekúnd, nuž a to by bol poriadny maratón...

Samozrejme, všetkým účastníkom našej súťaže ďakujeme. Veríme, že aj v budúcnosti nám zachováte priazeň a prajeme veľa vydarených snímok!

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter