Fotosúťaž 2009: Finálová dvanástka a jubilejná autorka...

V piatok som popri iných povinnostiach pozabudol naplniť finálovú galériu tohtoročného 1. kola, napokon som tak spravil až v sobotu a pozrieť si ju môžete tu.

Dúfam, že výber poroty tentoraz nevzbudí toľko emócií ako v ostatnom vlaňajšom kole, kompletné výsledky a profily ocenených autorov nájdete v aprílovom vydaní DiGi REVUE, na ktorom už samozrejme usilovne pracujeme... V piatok sme na webe privítali jubilejného 2000-ceho aktívneho používateľa, teda používateľa, ktorý sa okrem registrácie na webe (tých je aktuálne aj po vlaňajšom vyradení tých, ktorí boli pasívny a pod svojim kontom sa neprihlasovali viac ako 2800) aj aktívne zapojil a teda pridal súťažné fotografie. Keď som písal o súťažiacom musím svoje tvrdenie spresniť, mal som totiž použiť ženský rod... súťažiacou s jubilejným číslom 2000 je totiž Zdenka Jordanová, z Nových Zámkov, jej snímku nájdete tu. Ako je pri jubileách vo Fotosúťaži obvyklé, v pondelok jej z redakcie pošleme malú pozornosť...

V čase, keď som písal tieto riadky bolo na spadnutie ďalšie okrúhle jubileum počet snímok vo Fotosúťaži dosiahol v sobotu ráno 19910 do jubilejnej dvadsaťtisícej snímky ostáva deväťdesiat. Ak budú snímky pribúdať takým tempom ako doposiaľ, najneskôr v piatok dvadsiatka padne...
Som zvedavý kedy sa tak stane a samozrejme všetkým prajem veľa šťastia pri výbere snímok do aktuálneho 2. kola, ktorého témou sú Znaky a symboly.

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter