Poznáme nominácie poroty Fotosúťaže 2009

Včera sa stretla porota aby vybrala finálový tucet snímok z prvého tohtoročného kola Fotosúťaže 2009, ktorého téma bola Humor vo fotografii.

Kolo prebiehalo od 5.1. do 2.3. a súťažiaci doň zaslali dovedna 860 fotografií. Už v priebehu súťaže sme si viac ráz povedali, že ponímanie humoru je riadne široké a dve desiatky fotografií sme pre ich nevhodný obsah museli zo súťaže vyradiť. Kým predstavíme finálový tucet, rozhodli sme sa vám predstaviť aj širší výber poroty. V galérii (na konci článku) vám ponúkame pohľad na dva tucty snímok, ktoré sa ocitli po nominácii všetkých porotcov a prvom vyraďovacom kole v užšom výbere. Najúspešnejšie snímky podľa hlasovania návštevníkov si môžete pozrieť vo výbere na tomto linku .

V hre sú snímky nasledujúcich autorov: Dominik Šuplata , Ľudmila Onuferová , Mirka Adamicova , Pavel Ondera , Zuzana Krajčová , Jožo Kmeť , Ivana Pančáková , Rozália Šebőková , Peter Sivý , Lenka Kostolanská , Adam Butkovský , Tomáš Červený , Jakub Šuvada , Ivana Vrablova , Tomáš Veselovský , Ivan Kormoš , Jozef Šelestiak , Milan Malast , Tomáš Bezák , Pavol Onderčin , Viera Polakova , Peter Dudjak , Jozef Potoma a Stanislava Patáková . Mená autorov uvádzame v poradí v akom boli fotografie do súťaže prihlásené. Tradičnú finálovú galériu predstavíme už v piatok na tejto stránke súťaže, konečné poradie a predstavenie víťazov nájdete aprílovom vydaní DiGi REVUE.

Zdroj: TS DigirevueOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter