Marcové číslo DiGi REVUE už v predaji!

V marcovom vydaní magazínu DiGi REVUE si môžete prečítať veľa zaujímavosti z oblasti fotografie a spotrebnej elektroniky. Pozrieme sa na veľtrh MWC v Barcelone, na zúbok sa pozrieme aj novinkám od Canonu a predstavíme vám fotografku Petru Ficovú.

Poďte sa s nami pozrieť do marcového obsahu DiGi REVUE :-)

MWC 2009: Mobilný svet žije v BarceloneBarcelona je vo februári miesto, kde sa schádzajú azda úplne všetci, ktorí majú čokoľvek do činenia s mobilnými technológiami. Veľkí hráči tu predstavujú svoje novinky, plány a koncepty do budúcnosti, operátori predstavujú nové služby a môžeme tu sledovať aj trendy a vízie na najbližšie roky.


Jarné prezbrojenie v CanoneLetná sezóna sa producentom digitálov obvykle začína na PMA, to sa tento rok uskutoční na začiatku marca, viacerí výrobcovia však svoje novinky predstavili už v polovici februára, Canon tak spravil aj v Bratislave...


Epson EH-DM2Domáce kino s projektorom v jednom „balíčku“ ocenia najmä používatelia, ktorí uprednostnia veľký obraz, mobilitu zariadenia a vystačia so stereofónnym zvukom.


LG KB770 MiazeLG to s príjmom TV vysielania v mobilných telefónoch myslí vážne, aktuálny model vsádza na DVB-T a konečne je dostupný aj u nás. Okrem DVB-T však prístroj ponúka aj ďalšie možnosti, ktoré používateľ ocení...


S Petrou Ficovou o fotografovaní a hľadaní saPETRA FICOVÁ (nar. 23. marca 1985 v Nitre) študovala na Gymnáziu Hubeného v Bratislave-Rači, v súčasnosti je poslucháčkou piateho ročníka Fakulty žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Má vlastný fotoateliér, pôsobí v meste na Dunaji a v Prahe.


Kompletný obsah marcového vydania DiGi REVUE:Marcové vydanie magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 3. marca :-)

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zmeny vo vydávaní magazínu BZ!
Radi by sme vás oboznámili so zmenami, ktoré nastali vo vydávaní magazínu BZ! od jesene tohto roku. Magazín BZ! bude vychádzať v predĺženej periodicite. čítať »
 
Veľká letná súťaž CANON - vyhodnotenie
V letnom dvojčísle magazínu BZ! bola vyhlásená Veľká letná súťaž so spoločnosťou CANON. čítať »
 
Vyhodnotenie súťaže ako sa Vám páči BZ! z mesiaca jún 2010
Výhercami súťaže sú: Belkin Slim Protected Light Backack - Tomáš Agócs, Gemerský Jablonec Belkin Slim Protected Light Messenger Bag - Miroslava Večerová, Hlohovec Belkin Notebook Toploader - Miroslav Ledecký, Spišské Vrchy čítať »
 
Prázdninové dvojčíslo BZ! už v predaji
Na prázdniny sme pre našich čitateľov pripravili kopec zaujímavých tém. Leto, čas letných dovoleniek je tu, hoci to tak vonku niekedy nevyzerá. Chystáte sa k moru, či k vode u nás na Slovensku? čítať »
 
Veľká letná súťaž s Canon
V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili letnú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. čítať »
 
Júnové číslo BZ! už v predaji!
V júnovom vydaní magazínu BZ! si posvietime na moderné technológie určené pre špiónov. Ukážeme vám aj jeden z najperspektívnejších spôsobov výroby elektrickej energie. čítať »
 
Májové číslo BZ! už v predaji!
Májové BZ! prináša veľa zaujímavostí zo sveta biznisu a zábavy. Zoznámime vás s technológiami budúcnosti, čiže nanotechnológiami. Pokiaľ hľadáte zaujímavý spôsob, ako sa kedykoľvek a kdekoľvek podeliť s kamarátmi o zážitky. čítať »
 
FOTOSÚŤAŽ 2009 - Vyhodnotenie 5. kola: Architektúra
Nie je nič ľahšie ako cvaknúť v meste nejaký dom, sochu či budovu, ktorá vás zaujme. Kráčate, zrazu vás zaujme, tak ju cvaknete a idete ďalej. No doma zostanete sklamaní, pretože zistíte, že fotografovaný dom vôbec nevynikol a je sprevádzaný rôznymi rušivými momentmi. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter