Technika pod stromčekom: Čo by si želal pod stromček Miloš Odehnal?

Vianoce sú ako každý rok okrem pohody a oddychu, aj plné očakávaní a túžob. Tak si teda aj ja dovolím zasnívať čo by som rád vyťahoval s pod stromčeka. Prevažne ide o trošku drahšie veci no nakoľko žijeme len raz a snívať nie je zakázané tak prosím.

 PRIMARE SPA21
Nejde o žiadnu novinku ale o veľmi vydarený kúsok elektroniky ktorému ide hlavne o kvalitu. Podľa mňa je to ideálny AV zosilňovač pre väčšinu audio nadšencov. Je zároveň perfektnou súčasťou domáceho kina.

 VELODYNE SPL 800R
Keď má byť bas basom a nie niečím skresleným a nejasným nech sa o to stará práve tento produkt. Zlatá stredná cesta čo sa týka ceny, no v kvalite bez kompromisu. Snáď len niečo zo série DD. To by sa ale Ježiško poriadne namakal.

 

 

 

 

 

 AUDIO PHYSIC YARA II clasic
Keď sa už držíme pri zvuku čo je mimochodom moja obrovská záľuba, kvalitné reproduktory by nemali chýbať. Prečo práve audio physic? A prečo nie? Je to pojem.

 

 

 

 

 

 

 

 Sandisk sansa clip
MP3 prehrávač by mi taktiež spravil veľkú radosť. Hudba mám možno až príliš rád a mp3 prehrávač zatiaľ nemám a nosiť si hudbu zo sebou je lákavé. Prečo práve SanDisk Sansa to neviem ale zaujal ma jeho dizajn. Podstatné je minimum 2GB pamäte a dobrý zvuk.

Keďže prvé tri darčeky sú podľa môjho názoru až príliš trúfalé, na piaty nemám nárok. Vlastne keď to berieme takto (a ježiško by naozaj existoval) nedostal by som nič pretože darčeky dostávajú len poslušný. Ale predsa ako piaty darček by mohlo byť gumené kladivo aby som si vytĺkol prvé štyri z hlavy. Jediné čo si dovolím želať za všetkých a pre všetkých je zdravie.

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

BZ!: Ako na fo­tog­ra­fie s vy­so­kým roz­sa­hom kon­tras­tu
Väčšina fotografov pozná problém s prepálenými svetlými časťami a príliš tmavými oblasťami v tieni – ani v jednej z nich nenájdeme dostatok detailov. čítať »
 
BZ: Akú uhlopriečku si vyberať pri kúpe televízora
Sledovanie televíznych programov má z hľadiska veľkosti uhlopriečky a vzdialenosti diváka od televízora určité zásady. Ideálny odstup, ktorý by bol univerzálny, síce neexistuje, ale postupne vznikli základné pravidlá. čítať »
 
BZ!: Fotografie s tretím rozmerom alebo priestorové videnie
Trh domácej elektroniky je stále v pohybe, po televízoroch s vysokým rozlíšením (HD) sa do obývačiek dostáva tretia dimenzia (3D). Nedávno sa na trhu objavili prvé monitory podporujúce full HD 3D a k dispozícii sú už aj projektory, ktoré si „rozumejú“ s priestorovým obrazom. čítať »
 
BZ: Zvuk v obývačke ako v kine - Philips HTS9520
Philips uvádza na slovenský trh nové systémy domáceho kina. HTS9520 je predstaviteľ systému 5.1 so štyrmi satelitnými reproduktormi, centrálnym reproduktorom a subwooferom. Oproti doterajším systémom domáceho kina predstavuje hlavné zlepšenie systém označovaný ako 360Sound. čítať »
 
BZ: Mýty a fakty o televízoroch
Kto si dnes kúpi nový televízor s vysokým rozlíšením (HD), určite si všimne očividne lepší obraz oproti tomu, ktorý mu poskytoval starý prijímač s klasickou obrazovkou a štandardným rozlíšením. čítať »
 
BZ!: Nevoľnosť vyvolaná trojrozmernými filmami
Trend rastúceho počtu nových filmov premietaných vo formáte 3D väčšinu divákov teší. Nájdu sa však aj takí, ktorí si filmy s priestorovým obrazom nemôžu vychutnať. Postihuje ich totiž nevoľnosť, s ktorou sa používatelia stretli už skôr pri niektorých počítačových hrách. čítať »
 
BZ!: Technické hračky pre špiónov
Pri sledovaní špionážnych filmov vám určite napadlo, že máloktoré povolanie (v tomto prípade sa hodí aj výraz poslanie) je tak bytostne závislé od moderných technológií ako práve tento spôsob utajeného zberu informácií. čítať »
 
BZ!: Ultrazoom s veľmi širokým ohniskom - Samsung WB650
Pred pár rokmi bola ponuka kompaktných fotoaparátov so širokouhlým ohniskom dosť obmedzená. Naopak, ultrazoomov bolo na trhu požehnane. Pri výbere fotoaparátu ste sa museli rozhodovať, či chcete mnohonásobný zoom alebo široké ohnisko. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter