Technika pod stromčekom:Čo by si želal pod stromček Viktor Markovič?

Tento rok nám opäť priniesol množstvo technologických noviniek, spomedzi ktorých by si každý z nás určite vybral. Ja by som si napríklad pod vianočným stromčekom rád našiel niečo z týchto vecí:

 Sony NWZ-S736F
Kvalitne spracovaný prehrávač s výborným zvukom a funkciou noise canceling. Vyhovuje mi vo všetkých smeroch čo sa týka ovládania, rozmerov aj funkcií.

 

 

 

 

 Sony Ericsson C702
Tento mobil ma oslovil hneď, ako bol oznámený. Zaujala ma na ňom jeho vyššia odolnosť voči prachu a vode. Parametrovo je to vyspelé zariadenie s mnohými modernými funkciami, veľkým displejom, dobrým fotoaparátom a podareným dizajnom.

 

 

 

 

 Creative Aurvana
Slúchadlá od Creative ma zaujali svojím celkom vydareným dizajnom a prijateľnou cenou. V neposlednom rade, pred časom sa stali vo svojej kategórií aj víťazom testu v PC REVUE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Prison Break DVD kolekcia
Prison Break je jeden z mojich obľúbených seriálov a tak vlastniť takúto kolekciu DVD , by sa mi páčilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Panasonic Lumix TZ5
Vysoké rozlíšenie, veľký rozsah optického zoomu, pri zachovaní kompaktných rozmerov, doplnený poriadnou dávkou funkcií, ktoré ocenia ako pokrokovejší používatelia, tak aj tí menej skúsení. Fotoaparáty tohto typu sú mi veľmi sympatické a to nielen dizajnom.

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

BZ!: Ako na fo­tog­ra­fie s vy­so­kým roz­sa­hom kon­tras­tu
Väčšina fotografov pozná problém s prepálenými svetlými časťami a príliš tmavými oblasťami v tieni – ani v jednej z nich nenájdeme dostatok detailov. čítať »
 
BZ: Akú uhlopriečku si vyberať pri kúpe televízora
Sledovanie televíznych programov má z hľadiska veľkosti uhlopriečky a vzdialenosti diváka od televízora určité zásady. Ideálny odstup, ktorý by bol univerzálny, síce neexistuje, ale postupne vznikli základné pravidlá. čítať »
 
BZ!: Fotografie s tretím rozmerom alebo priestorové videnie
Trh domácej elektroniky je stále v pohybe, po televízoroch s vysokým rozlíšením (HD) sa do obývačiek dostáva tretia dimenzia (3D). Nedávno sa na trhu objavili prvé monitory podporujúce full HD 3D a k dispozícii sú už aj projektory, ktoré si „rozumejú“ s priestorovým obrazom. čítať »
 
BZ: Zvuk v obývačke ako v kine - Philips HTS9520
Philips uvádza na slovenský trh nové systémy domáceho kina. HTS9520 je predstaviteľ systému 5.1 so štyrmi satelitnými reproduktormi, centrálnym reproduktorom a subwooferom. Oproti doterajším systémom domáceho kina predstavuje hlavné zlepšenie systém označovaný ako 360Sound. čítať »
 
BZ: Mýty a fakty o televízoroch
Kto si dnes kúpi nový televízor s vysokým rozlíšením (HD), určite si všimne očividne lepší obraz oproti tomu, ktorý mu poskytoval starý prijímač s klasickou obrazovkou a štandardným rozlíšením. čítať »
 
BZ!: Nevoľnosť vyvolaná trojrozmernými filmami
Trend rastúceho počtu nových filmov premietaných vo formáte 3D väčšinu divákov teší. Nájdu sa však aj takí, ktorí si filmy s priestorovým obrazom nemôžu vychutnať. Postihuje ich totiž nevoľnosť, s ktorou sa používatelia stretli už skôr pri niektorých počítačových hrách. čítať »
 
BZ!: Technické hračky pre špiónov
Pri sledovaní špionážnych filmov vám určite napadlo, že máloktoré povolanie (v tomto prípade sa hodí aj výraz poslanie) je tak bytostne závislé od moderných technológií ako práve tento spôsob utajeného zberu informácií. čítať »
 
BZ!: Ultrazoom s veľmi širokým ohniskom - Samsung WB650
Pred pár rokmi bola ponuka kompaktných fotoaparátov so širokouhlým ohniskom dosť obmedzená. Naopak, ultrazoomov bolo na trhu požehnane. Pri výbere fotoaparátu ste sa museli rozhodovať, či chcete mnohonásobný zoom alebo široké ohnisko. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter