TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov

Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. Potvrdzuje tým svoju snahu ponúknuť svojim zákazníkom obdobné služby pevného telefonovania, na ktoré boli doteraz zvyknutí u svojho doterajšieho operátora, avšak so sekundovou tarifikáciou od prvej sekundy a s výhodnejším mesačným paušálom. Zákazníci môžu teraz nové volacie programy využívať jeden mesiac dokonca bez mesačného poplatku, pokiaľ do Orangeu prinesú svoj starý aparát pevnej linky, ktorý Orange ekologicky zlikviduje.

Nový program Všetky siete 120 obsahuje 120 predplatených minút do všetkých pevných aj mobilných sietí na Slovensku, ďalej jednotnú cenu volaní do všetkých sietí v SR – len 13 centov za minútu. Za takmer identický volací program, aký používajú u najväčšieho operátora pevných liniek, budú zákazníci v Orangei platiť polovičný mesačný poplatok 8,98 EUR, získajú výhodnejšiu sekundovú tarifikáciu od 1. sekundy každého hovoru a svoje pôvodné telefónne číslo pevnej linky si môžu ponechať.

S novými volacími programami od Orangeu s výhodnejším mesačným poplatkom si môžu zákazníci zvoliť, či ich budú využívať s Domácou linkou („pevná“ linka pripojená cez mobilnú sieť) alebo službami Orange Doma, t.j. cez najmodernejšiu optickú sieť. V oboch prípadoch získajú službu so výhodami pevných liniek, vrátane telefónneho čísla s geografickou predvoľbou.

Orange teraz ponúka aj akciu šrotovné na pevné linky. Zákazníci, ktorí do predajne Orangeu prinesú svoju starú pevnú linku a aktivujú si niektorý z nových volacích programov Domácej linky s viazanosťou 24 mesiacov a vyberú si nový telefón, môžu jeden mesiac využívať službu bez mesačného poplatku. Orange navyše zabezpečí ekologickú likvidáciu starého aparátu.

Zdroj: TS OrangeOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter