TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne

Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One poskytuje používateľom farebnú tlač profesionálnej kvality, drôtové aj bezdrôtové pripojenie a funkcionalitu „štyri v jednom“. Vďaka novému zariadeniu môžu aj malé podniky či domáce pracovne disponovať profesionálnou farebnou tlačou marketingových materiálov za dostupnejšie ceny. „Spoločnosť HP verí v podnikavého ducha a usiluje sa o vytvorenie takých produktov, ktoré pomôžu zákazníkom meniť ich nápady na realitu,“ povedal Hatem Mostafa, viceprezident Inkjet Business Solutions HP. „Predstavením cenovo dostupnej biznis tlačiarne s nízkymi nákladmi na jednu stranu a celosvetovým prístupom k bezplatným marketingovým šablónam môžeme pomôcť malým podnikom maximalizovať produktivitu a úspešne prezentovať ich značky za dostupnú cenu.“

Vyššia produktivita
Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One používateľom umožňuje v ich malých podnikoch alebo v domácich kanceláriách efektívne plniť pracovné úlohy. Microsoft Windows a Mac OS X Snow Leopard, ktoré sú kompatibilné s radou all-in-one, ponúkajú neobmedzenú tlač brožúr, letákov a iných dokumentov. Tlač bez okrajov, automatické prispôsobenie veľkosti a usporiadanie strán pri brožúrach či tlač plagátov ponúkajú podnikateľom široké možnosti prezentácie. Zariadenie disponuje zabudovaným Ethernetom a rôznymi možnosťami bezdrôtového sieťového pripojenia(4). Rýchlosť tlače 28 čiernobielych a 22 farebných strán za minútu rovnako prispieva k produktívnejšiemu výkonu. Nezaostáva ani rýchlosť skenovania a faxovania. Svojím elegantným výzorom v čiernom lesklom prevedení bude tlačiareň zároveň aj ozdobou každej kancelárie.

Rýchlo schnúce a trvácne dokumenty
Vďaka papieru s technológiou ColorLok tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One zhotovuje rýchlo schnúce dokumenty odolné voči blednutiu. S voliteľnou atramentovou náplňou Original HP 901XL Black Officejet Inkjet Cartridge, najvýnosnejšou náplňou v rámci aktuálnej kategórie atramentových tlačiarní na trhu, môžu zároveň malé firmy tlačiť až trikrát viac čiernych stránok s ešte väčšími úsporami.

Ochrana životného prostredia
Tlačiarne radu HP Officejet 4500 All-in-One sú kvalifikované ako ENERGY STAR a sú súčasťou programu HP Eco Solutions. Aplikácia HP Smart Web Printing pomáha šetriť atrament a papier kombinovaním tlače viacerých webových stránok na jednu stranu. Takto si používatelia vytlačia len tie časti web stránok, ktoré chcú. HP Officejet 4500 All-in-One šetrí papier aj vďaka elektronickému prezeraniu a archivovaniu faxov. Originálna náplň HP 901 obsahuje 50 % recyklovaného plastu a navyše, vo vypnutom režime tlačiareň spotrebuje iba 1 watt elektrickej energie.
Tlačiarne HP Officejet 4500 All-in-One a HP Officejet 4500 Wireless All-in-One budú dostupné v predaji celosvetovo od apríla 2010.

Cena a dostupnosť
Predajná cena, odporúčaná spoločnosťou HP a dátumy dostupnosti produktov v Európe sú nasledovné:
• Officejet 4500 All-in-One – €89, dostupná od apríla 2010
• Officejet 4500 Wireless All-in-One – €119, dostupná od apríla 2010
v Rada tlačiarní HP Officejet 4500 All-in-One je kompatibilná s atramentovou náplňou HP 901 black Officejet Ink, atramentovou náplňou HP 901 Tri-colour Officejet Ink a atramentovou náplňou HP 901XP black Officejet Ink.

Zdroj: TS HPOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter