ČR: SkyToll si vybral IXTENT Slovakia

Výběr mýta na Slovensku technologicky podpoří IXTENT Slovakia

IXTENT Slovakia se stala dodavatelem systému pro správu interních dokumentů SkyToll, a.s.. SkyToll přitom bude provozovat komplexní službu elektronického výběru mýta ve Slovenské republice.

SkyToll vidí jako jeden z klíčových faktorů úspěchu projektu elektronického výběru mýta vybudování robustního podnikového řešení pro zpracování všech typů dokumentů v období jejich životního cyklu, zajištění spolupráce uživatelů v rámci projektových týmů, archivace včetně naplnění legislativních podmínek.

„Správa velkého množství dat a dokumentů při elektronickém výběru mýta vyžaduje nasazení spolehlivého, osvědčeného a flexibilního řešení,“ konstatoval Vít Svoboda, výkonný ředitel společnosti IXTENT. „Jsme proto rádi, že společnost SkyToll vybrala právě řešení postavené na technologii Open Text Livelink ECM Suite. Jsme přesvědčeni, že jeho prostřednictvím SkyToll získá řešení plně odpovídající požadavkům.“

Řešení správy dokumentů pro SkyToll dodá IXTENT Slovakia s.r.o. - dceřiná společnost specializovaného dodavatele řešení ECM (Enterprise Content Management) firmy IXTENT, s využitím technologie Livelink ECM Suite kanadské korporace Open Text. Open Text je přitom celosvětově největší nezávislý dodavatel řešení pro podnikovou správu dat.

Zdroj: TS IXTENT SlovakiaOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter