Zaujímavosti z programu konferencie IDC Document and Print Management Solutions 2009

Dovoľte nám v krátkosti priblížiť Vám niekoľko zaujímavostí z programu konferencie IDC Document and Print Management Solutions 2009, ktorá sa bude konať už tento štvrtok, 24. septembra 2009 v hoteli Bonbón v Bratislave, a na ktorú by som Vás rada pozvala. Ponúkame posledné vstupy zdarma, preto neváhajte a zaregistrujte sa na konferenciu, kde môžete získať ucelené informácie o službách správy tlače.

• Zdeněk Jelínek, IT manažér pre Česko a Slovensko zo spoločnosti OTIS, vo svojej prípadovej štúdii popíše, ako prebiehala implementácia správy dokumentačných procesov v tejto firme.
• Podľa IDC rad organizácií či ich IT oddelení nedostatočne sleduje náklady spojené s tlačou a kopírovaním a niektoré dokonca prehľad o týchto nákladoch nemajú vôbec. Prezentácia IDC analytika Mitriho Roufku sa zaoberá možnosťami riešenia správy tlače a dokumentov, ktoré môžu znížiť náklady o 30-40 %.
• Brent Black zo spoločnosti LRS predvedie, ako môže integrované riešenie pre integrovanú správu výstupu výrazne posilniť konkurencieschopnosť firmy a tak i jej pozíciu na dynamickom celosvetovom trhu.
• Prezentácia Pavla Schmitzera zo spoločnosti Xerox objasní, prečo je dôležité mať procesy spojené s dokumentmi zanalyzované v celej komplexnosti a spravovať ich spôsobom, ktorý je v súlade so strategickým cieľom spoločnosti.
• Najlacnejšia vytlačená stránka je tá, ktorú nikdy nevytlačíme. Tak znie motto prezentácie spoločnosti Lexmark. Martin Kunkel navrhne najefektívnejšie riešenie tlačového prostredia, pretože v dnešnom konkurenčnom prostredí už nie je priestor na využívanie predtlačených dokumentov, pre zdĺhavé a drahé firemné procesy, ktoré si vyžadujú intenzívnu tlač a následnú distribúciu na mnoho miest.
• V prezentácii Borisa Lecoeura zo spoločnosti EMC Document Sciences sa dozviete o novej generácii riadenia komunikácie so zákazníkmi a zistíte, akým spôsobom EMC Document Science ponúka viac komunikačných služieb pri nižších nákladoch, pretože v súčasnej zložitej ekonomickej situácii sú mnohé spoločnosti nútené dramaticky znižovať náklady.
• Znížením nákladov na tlač sa bude zaoberať i prezentácia Petra Kacířa z Hewlett-Packard. Ukáže, ako zefektívniť tlačové prostredie, ako presnejšie kontrolovať náklady na tlač a aké výhody prináša prenesenie zodpovednosti s tvorbou a tokom dokumentov na poskytovateľa, čo umožňuje zamerať sa potom už len na samotný „core business“.
• Program zakončí aj tentoraz žrebovanie tomboly, pričom výhercom tlačiarne Xerox alebo Lexmark môžete byť aj Vy. Stačí sa zaregistrovať a na konferencii odovzdať svoju vizitku pri registračnom stole.

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter