ČR: Symantec povedie po deviatich rokoch žena

Nový Country Manager společnosti Symantec je od 16. září Markéta Bauerová

Společnost Symantec Corp. jmenovala Markétu Bauerovou na pozici Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku. Ta převezme od 16. září obě národní pobočky, které dočasně vedl Peter Geytenbeek, Area Manager pro Českou republiku, Polsko, Rakousko a Slovensko.

Markéta Bauerová pracuje v oblasti informačních technologií od roku 1991. Do společnosti Symantec přináší bohaté zkušenosti, které získala na ředitelských postech například u Oracle Czech nebo v Microsoftu. Před příchodem do společnosti Symantec působila v IBM Česká republika, kde zastávala pozici Manažer produktové skupiny obchodníků software.

Markéta Bauerová vystudovala Fakultu strojní na ČVUT a je také absolventkou programu Executive MBA v Czech Management Center. Mezi její záliby patří cestování a nejrůznější sportovní aktivity od lyžování, jízdy na kole až po golf. Markéta Bauerová je vdaná a má desetiletého syna Filipa.

Peter Geytenbeek, Area Manager společnosti Symantec, k jejímu jmenování říká: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií.“

Zdroj: SymantecOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter