Personálne zmeny v spoločnosti SAS

Softvérová spoločnosť SAS má novú riaditeľku HR a rozšírila pôsobnosť a zodpovednosť niektorým top manažérom.

Novou riaditeľkou HR oddelenia softvérovej spoločnosti SAS sa stala Lenka Barteková, ktorá bude zodpovedať za jednotnú stratégiu riadenia ľudských zdrojov a internú komunikáciu firmy v Slovenskej aj Českej republike. Lenka Barteková prišla do SASu z Mobile Entertainment Company, kde pôsobila ako HR manažérka. Skúsenosti v personalistike získavala okrem iného v spoločnostiach Kraft Foods Slovakia, Nafta a v poisťovni Kooperativa, kde viedla oddelenie pre rozvoj ľudí. Do SASu ju zlákala skutočnosť, že firma ani počas krízy nezastavila investície do svojich ľudí. Jej cieľom je stabilizácia a ďalší rozvoj zamestnancov.

Nové oddelenie Business Consultingu v slovenskom SASe povedie Hana Petríková, ktorá sa zároveň stala členkou top manažmentu firmy. Jej úlohou bude profilovať SAS nielen ako dodávateľa kvalitných softvérových riešení, ale aj ako odborníka pre jednotlivé oblasti podnikania. Okrem toho sa bude podieľať na vytváraní stratégie spoločnosti. Hana Petríková bola v SASe dva roky konzultantka pre riadenie vzťahov so zákazníkmi (Customer Intelligence). Predtým pracovala v spoločnosti Dimano na pozícii marketingovej manažérky.

Tomáš Mužík sa stal v júli riaditeľom divízie odborných služieb pre Českú a Slovenskú republiku. V spoločnosti SAS pracuje už 12 rokov. Na miesto manažéra konzultačných služieb nastúpil Rastislav Vasiľ, ktorý doteraz vo firme 8 rokov pôsobil ako senior konzultant a architekt dátových skladov. Predtým bol analytikom v spoločnosti St. Nicolaus-Trade. Jeho cieľom v novej funkcii je prehĺbiť a zefektívniť partnerskú spoluprácu so zákazníkmi.

Zdroj: TS SASOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter