Azet Inkubátor pozná svojich víťazov

Víťazmi Azet Inkubátora sa stalo päť slovenských projektov, z ktorých jeden má aj medzinárodné ambície. Dva z nich – portál s praktickými každodennými informáciami pre užívateľov a Supermoda.sk – sú už v prevádzke. Celkovo sa do Inkubátora zapojilo až 328 projektov.

„Vybrali sme projekty, ktorých predkladatelia majú nielen nápad, ale aj skúsenosti v danej oblasti, a preto majú veľkú šancu na úspech,“ hovorí Milan Dubec, generálny riaditeľ spoločnosti Azet.sk, a.s.
Prvým zo zvolených projektov od Azetu je portál o komunikácii. Vedie ho Ing. Rastislav Oravec, tvorca úspešného Natankuj.sk. „Chceme priniesť ďalšiu stránku, ktorá dá ľuďom praktické informácie pre každodenné rozhodovanie,“ prezradil Oravec. Portál je momentálne k dispozícii v beta verzii a pracuje sa ďalších funkcionalitách.

Uţ fungujúcim projektom je aj Supermoda.sk, ktorá prináša cenovo dostupné oblečenie renomovaných značiek z USA. „V čase často premrštených cien v obchodných centrách chceme dať slovenskému zákazníkovi možnosť nakúpiť si kvalitné značkové odevy za dostupné ceny,“ vyjadril sa zakladateľ portálu Vladimír Sredau.

„Vladimír nás oslovil s ponukou počas Inkubátora. Keďže sa poznáme dlhšie a projekt bol zaujímavý, dohodli sme sa na spolupráci. Supermoda.sk priebežne monitorujeme a prehodnocujeme jeho úspešnosť,“ vyjadril sa Dubec.
Ďalšie tri projekty sú rozpracované a budú zverejnené neskôr.

Zdroj: Azet.skOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter