Zmeny v predstavenstve Asseco Slovakia s účinnosťou od 1. júna 2009

Na základe rozhodnutia Dozornej rady Asseco Slovakia, a.s. s účinnosťou od 1.6.2009 sa novým členom predstavenstva spoločnosti stáva Michal Navrátil, ktorý od roku 2002 pôsobí v pozícii Chief Information Officer (CIO) a riaditeľa divízie IT Support Division. Michal Navrátil absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave a zároveň ekonomickú nadstavbu ukončenú štátnou skúškou. Od roku 1996 pôsobí v spoločnosti Asseco Slovakia, a.s., najprv ako systémový špecialista, neskôr na pozícii systémového inžiniera. V roku 2002 bol menovaný na pozíciu Chief Information Officer a stal sa riaditeľom divízie IT Support Division, v ktorej pôsobí dodnes. Od roku 2006 zastáva funkciu podpredsedu predstavenstva spoločnosti Slovanet, a.s. Členom predstavenstva spoločnosti Disig, a.s bol v rokoch 2007, 2008. Dňa 1.júna 2009 sa stal členom predstavenstva Asseco Slovakia, a.s.

Doterajší členovia predstavenstva Asseco Slovakia Edita Angyalová a Andrej Klačan, ktorí skončili svoj pracovný pomer v spoločnosti, k 1.6.2009 ukončili aj členstvo v predstavenstve spoločnosti.Asseco Slovakia je popredným systémovým integrátorom a dodávateľom IT riešení, technológií a služieb pre finančné inštitúcie, štátny sektor a komerčné subjekty. Portfólio spoločnosti tvoria bankové a poistné informačné systémy, informačné systémy pre stavebné sporiteľne, systémy pre platobné karty, informačné systémy pre zdravotníctvo, DWH a BI riešenia, e-commerce, výkazníctvo a riešenia šité na mieru. Na základe údajov prestížneho rebríčka TREND TOP 2009 Asseco Slovakia je trinástou miliardovou IT firmou Slovenska z hľadiska tržieb, ktoré dosiahli v roku 2008 výšku 1,006 miliardy korún. Ďalej tretím najväčším softvérovým domom SR a druhým najväčším dodávateľom IT pre súkromný finančný sektor s podielom minuloročných dodávok vo výške 589 miliónov Sk, ktorý tvoril na celkových tržbách 58,6%.

Zdroj: AssecoOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter