Nový širokouhlý Full HD monitor LG W2261V-PF

 Nový monitor LG Electronics s označením W2261V-PF je pripravený pre užívateľov, ktorí sa neuspokoja s malou uhlopriečkou obrazu. A tiež pre záujemcov o zobrazovaciu jednotku podporujúcu plné HD rozlíšenie, ktorú môžu pripojiť k bežnému stolnému počítaču, k notebooku, ale aj k prehrávaču multimediálneho obsahu alebo k hernej konzole.

Monitor od spoločnosti LG splní všetky tieto požiadavky: natívne rozlíšenie 1920 x 1080 obrazových bodov, uhlopriečka 22 palcov, formát zobrazenia 16:9, dynamická regulácia kontrastného pomeru až 20 000:1, svietivosť 300 cd/m2 a rýchla odozva 2 ms sú zárukou rýchleho, farebne presného a dostatočne kontrastného zobrazenia akéhokoľvek obsahu.

„Týmto modelom s atraktívnou cenou chceme širokouhlý Full HD monitor sprístupniť širšej verejnosti,” uviedol Vít Šubert, výkonný riaditeľ českej pobočky LG. Monitor LG W2261V-PF je vybavený 15pinovým D-Sub konektorom, DVI-D pripojením a HDMI konektorom. Môže si ho preto vybrať ako majiteľ notebooku, ktorý hľadá väčšiu zobrazovaciu jednotku, tak užívateľ stolného PC alebo hernej konzoly (vrátane HDMI rozhrania).

Prístroj je vybavený TN panelom, ponúka uhly pohľadu 170/160 stupňov a pracuje s paletou 16,7 miliónov farieb. Natívne rozlíšenie 1920 x 1080 pixlov umožňuje jednoducho zobraziť dve strany formátu A4 vedľa seba, užívateľ tak získa rýchly prehľad o spracovávanom dokumente, dlhej tabuľke alebo o celkovom nastavení grafiky. Tomuto prehľadu napomáha aj funkcia eZ Zooming, ktorá stiskom tlačidla na monitore zníži rozlíšenie a ako lupa priblíži konkrétne miesto na obrazovke. K dispozícií je tiež nastavenie 4:3 in Wide, umožňujúce rýchle prepnutie monitoru do formátu zobrazenia 4:3 bez deformácie.

Spoločnosť LG u všetkých svojich produktov dbá na ergonomické spracovanie v kombinácií so štýlovým dizajnom. Monitor LG W2261V-PF do konceptu výrobcu samozrejme zapadá ― širokouhlý zobrazovací panel je olemovaný čiernym okrajom a slabým priesvitným červeným plastom, okrem toho je možné ho nakláňať na elegantnom čiernom podstavci a prispôsobiť polohu displeja potrebám užívateľov.
LCD monitor LG W2261V-PF je už v predaji za doporučenú maloobchodnú cenu 195 Eur.

Zdroj: LG ElectronicsOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Autodesk prináša SketchBook Mobile na pulty App Store
Jedinečná mobilná dizajnérska aplikácia od Autodesku prináša prvotriedne nástroje na kreslenie a skicovanie pre zariadenie iPhone a iPod touch. čítať »
 
Silicon Power ponuka profesionálnu Compact Flash Card 600X
So stále rastúcou popularitou fotografovania, je veľmi dôležité správne vybrať kvalitné pamäťové médium! Silicon Power Inc, popredný výrobca flash pamätí, hrdo oznámil zavedenie najnovšej profesionálnej verzie Compact Flash Card 600X. čítať »
 
Nové atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580
Jednoduchú tlač za dostupné ceny ponúkajú domácim používateľom atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580. čítať »
 
HP a GS1 Canada vyvinuli službu cloudu, ktorá zefektívni proces sťahovania výrobkov z predaja
Spoločnosť HP spolu s kanadskou pobočkou poprednej globálnej neziskovej organizácie GS1, ktorá sa zaoberá odstraňovaním neefektívnosti v dodávateľských reťazcoch, predstavili novú službu cloudu na sledovanie a odstraňovanie potenciálne nebezpečných potravín z dodávateľského reťazca. čítať »
 
Panda 2010 kompatibilná s Windows 7
Panda Security, priekopník bezpečnostných riešení na báze vzdialenej inteligencie (tzv. „cloud security“), pripravila beta verzie svojich bezpečnostných riešení radu 2010, ktoré sú kompatibilné s Windows 7. čítať »
 
Procesor Intel CE Media, pokročilá 3-D technológia, zavedenie inteligentných sietí do interaktívnej televízie
Televízia ako zariadenie aj ako zážitkový nástroj dosiahol svoj vrchol. Top manažéri spoločnosti Intel, Eric Kim and Justin Rattner, na Intel Developer fóre zasvätili úvodnú reč diskusii o tom, čo je potrebné, aby sa internet v celej svojej šírke dostal do televízneho vysielania. čítať »
 
Nová štýlová a moderná skupina AirLive WN-200
AirLive, jedna z najpokrokovejších celosvetových značiek pre siete a komunikačné zariadenia predstavila najnovšie prírastky do skupiny 11n – smerovač WN-200R a USB kľúč WN-200USB. čítať »
 
Nové multimediálne prehrávacie a úložné centrum Toshiba StorE TV
Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila zariadenie StorE TV, externý pevný disk optimalizovaný pre multimediálne aplikácie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter