Najnovšia verzia Windows Mobile bude v smartphone LG GM730

Prvým smartphonom vybaveným najnovšou edíciou Windows Mobile 6.5. bude LG GM730¹. Takým je prvý model, ktorý vznikol na základe úzkej spolupráce medzi tretím najväčším svetovým výrobcom mobilných telefónov a poprednou softvérovou spoločnosťou, o ktorej obidve firmy informovali pred niekoľkými mesiacmi. Prístroj je podobne ako novinka LG ARENA vybavený revolučným rozhraním 3D S-Class. Na pultoch českých a slovenských obchodov sa objaví zrejme ešte v prvom polroku 2009.

Kombinácia Windows Mobile a 3D S-Class rozhrania znamená efektívne využitie pracovných nástrojov s veľmi intuitívnym a rýchlym ovládaním. „V tomto roku uvedieme ďalšie telefóny vybavené operačným systémom Windows Mobile, trh so smartphonmi vnímame ako veľmi perspektívny,“ oznámil Vít Šubert, výkonný riaditeľ české a slovenské pobočky LG.

Rotujúce menu v tvare virtuálnej 3D kocky umožňuje personalizovať každú zo štyroch obrazoviek. Vďaka tomu má užívateľ okamžitý prístup ku kontaktom, fotografiám alebo rozličným funkciám. Nastavenie e-mailu užívateľ zvládne jedným kliknutím. K prehliadaniu webových stránok slúži Internet Explorer 6.0. Štýlový dizajn znamená v prípade LG GM730 elegantné telo so zaoblenými rohmi. Tenký iba 11,9 mm sa ľahko vojde do vrecka saka alebo do aktovky. Aj napriek kompaktným rozmerom ponúka majiteľovi plnohodnotné využívanie všetkých funkcií. Podrobnejšie informácie spoločnosť LG poskytne v najbližšej dobe.

¹ Keďže Windows Mobile 6.5. bude uvedený na trh na jeseň 2009, bude LG GM730 do tej doby využívať verziu Windows Mobile 6.1.

Zdroj: TS LGOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Autodesk prináša SketchBook Mobile na pulty App Store
Jedinečná mobilná dizajnérska aplikácia od Autodesku prináša prvotriedne nástroje na kreslenie a skicovanie pre zariadenie iPhone a iPod touch. čítať »
 
Silicon Power ponuka profesionálnu Compact Flash Card 600X
So stále rastúcou popularitou fotografovania, je veľmi dôležité správne vybrať kvalitné pamäťové médium! Silicon Power Inc, popredný výrobca flash pamätí, hrdo oznámil zavedenie najnovšej profesionálnej verzie Compact Flash Card 600X. čítať »
 
Nové atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580
Jednoduchú tlač za dostupné ceny ponúkajú domácim používateľom atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580. čítať »
 
HP a GS1 Canada vyvinuli službu cloudu, ktorá zefektívni proces sťahovania výrobkov z predaja
Spoločnosť HP spolu s kanadskou pobočkou poprednej globálnej neziskovej organizácie GS1, ktorá sa zaoberá odstraňovaním neefektívnosti v dodávateľských reťazcoch, predstavili novú službu cloudu na sledovanie a odstraňovanie potenciálne nebezpečných potravín z dodávateľského reťazca. čítať »
 
Panda 2010 kompatibilná s Windows 7
Panda Security, priekopník bezpečnostných riešení na báze vzdialenej inteligencie (tzv. „cloud security“), pripravila beta verzie svojich bezpečnostných riešení radu 2010, ktoré sú kompatibilné s Windows 7. čítať »
 
Procesor Intel CE Media, pokročilá 3-D technológia, zavedenie inteligentných sietí do interaktívnej televízie
Televízia ako zariadenie aj ako zážitkový nástroj dosiahol svoj vrchol. Top manažéri spoločnosti Intel, Eric Kim and Justin Rattner, na Intel Developer fóre zasvätili úvodnú reč diskusii o tom, čo je potrebné, aby sa internet v celej svojej šírke dostal do televízneho vysielania. čítať »
 
Nová štýlová a moderná skupina AirLive WN-200
AirLive, jedna z najpokrokovejších celosvetových značiek pre siete a komunikačné zariadenia predstavila najnovšie prírastky do skupiny 11n – smerovač WN-200R a USB kľúč WN-200USB. čítať »
 
Nové multimediálne prehrávacie a úložné centrum Toshiba StorE TV
Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila zariadenie StorE TV, externý pevný disk optimalizovaný pre multimediálne aplikácie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter