Xerox rozširuje divíziu outsourcingových služieb

Divíziu Xerox Global Services (XGS) pre Českú republiku a Slovensko, ktorá sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb v oblasti tvorby, spracovania a riadenia toku dokumentov, rozširujú noví zamestnanci - Luděk Louda a Igor Malý.

Luděk Louda (31) bude zastávať pozíciu Business Process Services Consultant, na ktorej bude poskytovať konzultácie súčasným a novým zákazníkom. Predtým pôsobil v spoločnosti Xerox na pozíciách Office Services Analyst a IT & Security Manager, kde mal na starosti koordináciu, správu a podporu informačných technológií.

„Mojou úlohou bude poskytovať klientom poradenstvo v oblasti obchodných procesov, najmä procesov týkajúcich sa digitalizácie, vyťažovania a ukladania dát z papierových dokumentov a poradenstvo v oblasti document a content managementu,“ hovorí Luděk Louda.

Luděk Louda vyštudoval Vysokú školu manažérskej informatiky a ekonomiky v Prahe. Medzi jeho koníčky patrí cyklistika, klasická a syntetická hudba a informačné technológie.

Igor Malý (28) nastúpil na pozíciu XGS Analyst, kde zodpovedá za pre-sales aktivity a implementáciu kancelárskych riešení spoločnosti Xerox.

„V divízii XGS sa budem aj naďalej sústrediť na centrálnu správu tlače, sledovanie, zabezpečenie a účtovanie tlače a skenovacie riešenia,“ hovorí Igor Malý. Igor Malý pred nástupom do spoločnosti Xerox pôsobil v spoločnostiach VÚB, a.s., PrintSoft alebo Slovenská pošta, kde mal na starosti správu a administráciu centrálnych aplikácií pre hromadnú tlač a elektronický archív.

Igor Malý vyštudoval informatiku na Univerzite P.J. Šafárika v Košiciach. Vo voľnom čase sa venuje paraglidingu a potápaniu.

Xerox Slovenská republika predáva produkčné a publikačné tlačové systémy, čiernobiele a plnofarebné multifunkčné kopírovacie stroje s faxmi a tlačiarňami, veľkoformátové stroje a tlačiarne, rovnako ako aj software pre management dokumentov. Ku všetkým zariadeniam dodáva Xerox spotrebný materiál, papier a rôzne špeciálne tlačové médiá, vrátane kompletného servisu a údržby. Do ponuky firmy taktiež patrí celá škála služieb v oblasti tvorby, spracovania, archivácie a riadenia toku dokumentov s cieľom eliminácie investičných nákladov, úspory personálnych a prevádzkových nákladov zákazníka a zefektívnenia jeho obchodných procesov. Týmto službám sa venuje samostatná divízia XGS (Xerox Global Services).

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter