Stanislav Krátky je novým obchodným riaditeľom Slovanetu

Novým obchodným riaditeľom Slovanetu, najväčšieho domáceho alternatívneho poskytovateľa vysokorýchlostného internetu, sa stal Stanislav Krátky. Viac ako dvanásť rokov pôsobil ako generálny riaditeľ Electroluxu, jednej z najúspešnejších firiem v retailovom segmente na Slovensku. Aj s pomocou obchodných skúseností Stanislava Krátkeho sa Slovanet plánuje počas budúceho roka priblížiť k obratu jednej miliardy korún. Novým obchodným riaditeľom telekomunikačného operátora Slovanet sa od novembra 2008 stal Ing. Stanislav Krátky, ktorý stojí za úspechom jedného z lídrov slovenského retailového segmentu. Bol zakladateľom a dlhoročným generálnym riaditeľom domácej dcéry najväčšieho svetového výrobcu domácich spotrebičov Electrolux, firmy s najrýchlejším rastom na domácom trhu so spotrebičmi. Aj s pomocou znalostí Stanislava Krátkeho z biznis segmentu, jeho orientácie v korporátnom prostredí a dlhoročných skúseností z oblasti predaja domácnostiam sa plánuje Slovanet už na konci budúceho roka priblížiť v obrate k hranici jednej miliardy korún.

„Mojou prioritou bude vyvíjať aktivity, ktorými sa nám podarí čo najviac zviditeľniť výhody alternatívneho operátora pre zákazníka, doslova ‘postaviť Slovanet zákazníkovi do cesty‘, zvýšiť jeho konkurencieschopnosť na trhu a realizovať tak ambiciózne strategické ciele,“ hovorí nový obchodný riaditeľ operátora Stanislav Krátky. Telekomunikačná oblasť bude aj počas najbližších rokov rásť, aj preto podľa Stanislava Krátkeho bude ešte dlho prebiehať súboj o podiel na zväčšujúcom sa trhu, čo poskytne priestor na nové nápady, nové metódy oslovenia potenciálnych klientov a komunikácie s nimi. „Slovanet má v tejto oblasti vysoké ambície, má vôľu realizovať nové myšlienky, svedčí o tom napríklad aj akvizičná stratégia, ktorú už rok úspešne praktizuje a bude v nej pokračovať. Slovanet dáva zelenú mnohým pozitívnym krokom a zmenám, aj to všetko bolo dôvodom, prečo som sa rozhodol stať sa súčasťou tímu,“ dodáva Stanislav Krátky.

V rokoch 1994 – 2007 pôsobil Stanislav Krátky v spoločnosti Electrolux ako konateľ a generálny riaditeľ divízie domácich spotrebičov. Pozícia Stanislava Krátkeho vyžadovala primárne komunikáciu na firemnej úrovni (odberatelia, predajcovia tovarov), zároveň ale zodpovedal za PR a marketingové aktivity, ktoré sa orientovali na koncových zákazníkov. Zastrešoval tak napríklad špeciálne orientované kampane, model zákazníckeho vernostného programu či zaškoľovania predajcov, má bohaté skúsenosti s lokalizovaným prispôsobovaním portfólia tovarov a služieb podľa individuálnych potrieb regiónov. V rokoch 2007 – 2008 pôsobil Stanislav Krátky ako generálny riaditeľ, respektíve konateľ spoločnosti Franke Slovensko a Franke Česká republika.

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter