ČR: Cleverlance vyvinula pre spoločnosť Konica Minolta modernú internetovú aplikáciu

Cleverlance Enterprise Solutions vyvinula pro nadnárodní společnost Konica Minolta moderní a inovativní B2B řešení nazvané eCON, které poskytuje maximální komfort klientům Konica Minolta při řešení jejich tiskových potřeb.
Webové rozhraní eCON umožňuje zákazníkům společnosti Konica Minolta optimalizaci nákladů na tvorbu firemních dokumentů prostřednictvím dokonalého přehledu o tiskových zařízeních i procesech potřebných pro zajištění plynulého provozu tiskového systému. Odpovědný IT pracovník se díky tomu orientuje v míře vytížení využívaných strojů i ve stavu požadavků vznesených na dodavatele tiskového řešení, včetně rychlosti odezev na požadavky, jako je doplnění spotřebního materiálu, servisní zásah či odborná pomoc. Aplikace je ojedinělým řešením, neboť umožňuje okamžitý a transparentní přehled zadaných a splněných úkolů dodavatele. Podobný přístup ke klientovi je velmi výjimečný, neboť dodavatel tak zcela odkrývá kvalitu plnění smluvených služeb.

„S Cleverlance již dlouhodobě spolupracujeme na dalších projektech v oblasti vývoje aplikací typu B2B. Jedním z důvodů našeho rozhodnutí byla dobrá zkušenost s kvalitou služeb a know-how společnosti v oblasti vývoje a integrace J2EE aplikací,“ uvádí Jiří Jelínek, Area Sales Manager společnosti Konica Minolta.
Aplikace eCON je postavena na Java technologii a využívá databázový systém MS SQL.

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter