TTC Telecom by mal za rok 2005 dosiahnuť obrat 140 mil. Sk

Spoločnosť TTC Telecom, s.r.o. Košice by mala podľa predbežných výsledkov dosiahnuť za minulý rok obrat vo výške 140 mil. Sk. Oproti roku 2004 by to predstavovalo medziročný nárast o 32 %. „V tomto roku očakávame nárast obratu o 10 % až 15 %,“ informoval agentúru SITA vedúci obchodu a marketingu spoločnosti TTC Telecom Radovan Rogos. Spoločnosť zamestnáva v súčasnosti 25 ľudí. Stálymi klientmi firmy sú Transpetrol, Armáda SR, SPP, Východoslovenská energetika a Slovak Telecom. „V minulom roku sme zrealizovali väčšie projekty pre softvérový dom Siemens Program and System Engineering (Siemens PSE), ako aj pre firmu Ness Slovakia a ŽOS Vrútky,“ dodal Rogos.

Od roku 2001 sa spoločnosť TTC Telecom orientuje okrem tradičných telekomunikačných a videokonferenčných projektov aj na nové služby v oblasti bezpečnosti, outsourcingu a wireless riešení. Od decembra 2004 je spoločnosť oficiálnym a zatiaľ jediným certifikovaným partnerom koncernu Polycom pre Slovenskú republiku, pričom v apríli minulého roka jej predĺžili štatút Premier Resellera a špecializovaného Security/VPN partnera spoločnosti Cisco Systems na obdobie rokov 2005 až 2006. Spoločnosť TTC Telecom je zároveň podľa Rogosa partnerom koncernu Stratex Networks v oblasti mikrovlnných rádioreleových technológií.

Zdroj: SITAOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter