ČR: IXTENT s.r.o. s rozširuje pracovný tím a posilňuje svoje obchodné aktivity

Společnost IXTENT s.r.o. posílila své obchodní aktivity a v červnu rozšířila své řady o Víta Kratochvíla (27) a v červenci o Ing. Petra Bursíka (37) a Davida Kubu (28). Vít Kratochvíl a David Kuba budou ve svých funkcích Account Managerů odpovědní za budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky a partnery společnosti, dodržování obchodní strategie společnosti a prodej produktů a řešení společnosti.


Vít Kratochvíl nastupuje po společnosti dlouholetém působení v oblasti telekomunikačních služeb, kde zastával obdobnou pozici. Hovoří plynně anglickým jazykem a studuje na Západomoravské Vysoké škole v Třebíči obor Aplikovaná informační technologie.


David Kuba nastupuje do společnosti po předchozím působení v společnosti E.ON IS Czech Republic s.r.o., kde zastával obdobnou pozici. Je svobodný, hovoří plynně anglickým jazykem a ve volném čase se nejraději věnuje sportu a cestování.


Ing. Petr Bursík do společnosti IXTENT s.r.o. nastupuje po dlouholetém působení v společnostech HEWLETT-PACKARD s.r.o. a IBM Česká republika, spol. s r.o., je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVÚT v Praze. Hovoří anglickým jazykem, je ženatý, má dva syny a ve volném čase se zajímá o tibetskou kulturu. Ve společnosti IXTENT s.r.o. bude působit na pozici Business Development Manager.

Zdroj: IXTENTOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

TS: Emporia predstaví v Barcelone dva nové telefóny
Rakúska spoločnosť Emporia Telecom sa aj tento rok zúčastní na svetovej výstave mobilných technológií GSMA MWC v Barcelone, ktorá sa bude konať v dňoch 15. – 18. februára 2010. čítať »
 
TS: Spoločnosť IBM úspešne ukončila ďalší projekt vzdelávania uchádzačov o zamestnanie so zníženou pracovnou schopnosťou
Spoločnosť IBM odovzdala certifikáty 11 úspešným absolventom vzdelávacieho projektu pre občanov so zdravotným postihnutím, ktorý už po druhýkrát zrealizovala v spolupráci s Národnou radou občanov so zdravotným postihnutím v SR. čítať »
 
TS: T-Mobile prináša do akciovej ponuky Samsung Diva
Spoločnosť T-Mobile Slovensko zaraďuje do akciovej ponuky novinku určenú najmä pre ženy. Samsung Diva S7070 je dotykový telefón s elegantným dizajnom a súčasnými funkciami. T-Mobile uvedením tejto novinky pokračuje v rozšírovaní línie ženských telefónov vo svojej ponuke. čítať »
 
TS: HP predstavuje riešenie konvergovanej infraštruktúry pre prostredie spoločnosti Microsoft
HP ve spolupráci s Microsoftem vyvinulo řešení pro Microsoft Exchange Server 2010 a Windows Server 2008 R2, která zjednodušují prostředí datového centra a snižují IT náklady. čítať »
 
TS: Orange ponúka šrotovné za starú pevnú linku a rozširuje ponuku volacích programov
Orange rozšíril ponuku nových paušálov Domácej linky a FiberTelu o nový volací program – Všetky siete 120. čítať »
 
TS: Tlačiareň HP Officejet 4500 All-in-One pre malé podniky a domáce pracovne
Spoločnosť HP rozšírila svoje portfólio HP Officejet o nové zariadenie HP Officejet 4500 All-in-One. Ide o cenovo najdostupnejšiu plochú tlačiareň s faxom typu všetko v jednom. čítať »
 
TS: Logitech uvádza na trh zostavu Wireless Desktop MK710
Súprava myši a klávesnice disponuje batériami s výdržou až tri roky, čo je v danej triede svetový primát. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter