Celadon bližšie k zákazníkom

Dnešným dňom otvorila spoločnosť CELADON SLOVAKIA, s.r.o., tri nové pobočky technického servisu v Banskej Bystrici, v Žiline a v Košiciach. Týmto krokom sa spoločnosť priblížila širokej verejnosti, ktorá si už zvykla na výhody mobilnej komunikácie.
Majitelia mobilných telefónov značiek NOKIA, Sony Ericsson a Panasonic, ktorí nie sú priamo z Bratislavy a okolia, môžu využiť služby technického servisu spoločnosti CELADON SLOVAKIA, s.r.o., už aj v Banskej Bystrici, v Obchodnom dome „Majo“ na Bernolákovej ulici 14, v Žiline na Hviezdoslavovej ulici 16 ako aj v Košiciach, v Dome služieb „Datas“ na Toryskej 3.
Vyškolený odborný personál vám nielen pomôže vyriešiť problém s vaším mobilným telefónom, ale ochotne vám aj poradí a odpovie na vaše otázky každý pracovný deň v čase od 8:30 do 17:00 hod v Banskej Bystrici a v Žiline a v čase od 9:00 do 17:30 hod v Košiciach.
Pri opravách mobilných telefónov sa používajú výhradne originálne náhradné diely. Návštevníci technického servisu získajú tak niekoľko výhod naraz: rýchlosť, kvalitu, spoľahlivosť a odbornosť pri vykonávaných opravách.
V prípade, že si potrebujete zakúpiť náhradné príslušenstvo (vymeniteľné kryty, batérie, nabíjačky a pod.), nemusíte odchádzať k inému predajcovi, ale tento tovar dostanete zakúpiť priamo v servisnom mieste.
Spoločnosť CELADON SLOVAKIA pôsobí na slovenskom trhu ako autorizovaný distribútor mobilných telefónov a značkového príslušenstva spoločností NOKIA, Sony Ericsson, Panasonic a Siemens. Zároveň poskytuje služby záručného a pozáručného servisu pre mobilné telefóny značiek NOKIA, Sony Ericsson a Panasonic.

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Autodesk prináša SketchBook Mobile na pulty App Store
Jedinečná mobilná dizajnérska aplikácia od Autodesku prináša prvotriedne nástroje na kreslenie a skicovanie pre zariadenie iPhone a iPod touch. čítať »
 
Silicon Power ponuka profesionálnu Compact Flash Card 600X
So stále rastúcou popularitou fotografovania, je veľmi dôležité správne vybrať kvalitné pamäťové médium! Silicon Power Inc, popredný výrobca flash pamätí, hrdo oznámil zavedenie najnovšej profesionálnej verzie Compact Flash Card 600X. čítať »
 
Nové atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580
Jednoduchú tlač za dostupné ceny ponúkajú domácim používateľom atramentové tlačiarne HP Deskjet F2480 a HP Deskjet F4580. čítať »
 
HP a GS1 Canada vyvinuli službu cloudu, ktorá zefektívni proces sťahovania výrobkov z predaja
Spoločnosť HP spolu s kanadskou pobočkou poprednej globálnej neziskovej organizácie GS1, ktorá sa zaoberá odstraňovaním neefektívnosti v dodávateľských reťazcoch, predstavili novú službu cloudu na sledovanie a odstraňovanie potenciálne nebezpečných potravín z dodávateľského reťazca. čítať »
 
Panda 2010 kompatibilná s Windows 7
Panda Security, priekopník bezpečnostných riešení na báze vzdialenej inteligencie (tzv. „cloud security“), pripravila beta verzie svojich bezpečnostných riešení radu 2010, ktoré sú kompatibilné s Windows 7. čítať »
 
Procesor Intel CE Media, pokročilá 3-D technológia, zavedenie inteligentných sietí do interaktívnej televízie
Televízia ako zariadenie aj ako zážitkový nástroj dosiahol svoj vrchol. Top manažéri spoločnosti Intel, Eric Kim and Justin Rattner, na Intel Developer fóre zasvätili úvodnú reč diskusii o tom, čo je potrebné, aby sa internet v celej svojej šírke dostal do televízneho vysielania. čítať »
 
Nová štýlová a moderná skupina AirLive WN-200
AirLive, jedna z najpokrokovejších celosvetových značiek pre siete a komunikačné zariadenia predstavila najnovšie prírastky do skupiny 11n – smerovač WN-200R a USB kľúč WN-200USB. čítať »
 
Nové multimediálne prehrávacie a úložné centrum Toshiba StorE TV
Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila zariadenie StorE TV, externý pevný disk optimalizovaný pre multimediálne aplikácie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter