TS: Dodajte svojmu mobilnému životu iskru s novým LG Viewty Snap

LG_Viewty_Snap.JPG Telefón s 5MPx fotoaparátom s vysokým rozlíšením a prístupom na sociálne siete pre všetkých milovníkov štýlových mobilných noviniek

LG Electronics CZ (LG) predstavuje nový LG Viewty Snap (LG GM360), telefón vybavený fotoaparátom s vysokým rozlíšením a rýchlym prístupom na sociálne siete, ktorý dodá vášmu mobilnému životu iskru.

Do telefónu s luxusným kovovým vzhľadom a 3,0“ dotykovým displejom sa výrobcom podarilo zabaliť fotoaparát s vyspelými funkciami, aplikácie na podporu sociálnych sietí a prispôsobiteľné a navyše ľahko ovládateľné užívateľské prostredie.

S 5MPx fotoaparátom môžete zachytiť až deväť sekvenčných snímok tesne za sebou a vďaka technológii Optic-all Zoom budú vaše snímky oveľa ostrejšie, ako pri fotení s klasickým digitálnym zoomerom. Zabudovaný blesk zabezpečí vysokú kvalitu fotografií a videa i v tých najmenej priaznivých podmienkach. Všetky obrázky je následne možné upravovať pomocou kresliaceho panelu a jednoducho odoslať prostredníctvom MMS alebo e-mailom.

Nahraté aplikácie umožňujú rýchly prístup na sociálne siete Facebook alebo Twitter a rovnako aj k vášmu e-mailovému účtu. S aplikáciou LiveSquare pridelíte vašim priateľom avatary na uľahčenie komunikácie pri prichádzajúcich hovoroch, či správach. LG Viewty Snap je maximálne prispôsobiteľný a umožní vám nielen upraviť si farebné rozhranie úvodnej obrazovky, ale aj vybrať si z mnohých widgetov, ktoré sa budú zobrazovať na pozadí. Štýlový dizajn telefónu je podporený luxusnými kovovými prvkami a je dostupný hneď v niekoľkých farbách.

„LG Viewty Snap posúva moderné mobilné technológie na úplne nový štýlový level“, povedal Vít Šubert, výkonný riaditeľ spoločnosti LG Electronics CZ. „Pre zákazníkov hľadajúcich moderný telefón, ktorý bude vhodným doplnkom ich životného štýlu, je LG Viewty Snap jasnou voľbou.“

Zdroj: TS LGOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Swan bu­de vy­stu­po­vať pod me­nom Swan Mo­bi­le
Spoločnosť Swan, ktorá v spolupráci so Slovenskou poštou prevádzkuje mobilného operátora 4ka, bude na slovenskom trhu pôsobiť pod novým obchodným menom Swan Mobile, a. s. čítať »
 
No­vý lo­ká­tor GPS s neob­me­dze­ným dá­to­vým ba­lí­kom od Oran­geu
Pre rodičov detí alebo príbuzných starších ľudí je určená novinka, vďaka ktorej získajú väčší pocit pokoja a istoty, že ich najbližší sú v bezpečí, aj keď s nimi práve nie sú. čítať »
 
Pred­pla­te­né te­le­fón­ne kar­ty mož­no za­nik­nú
Nad používaním predplatených telefónnych kariet sa zmráka. Povedal to minister financií Peter Kažimír po piatkovom rokovaní rady Ecofin, t. j. ministrov financií členských krajín EÚ. čítať »
 
Na Slo­ven­sku je už 100-ti­síc 4ká­rov
Presne po štvrťroku a 4 dňoch od začiatku predaja produktu Moja 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi získať 100-tisíc zákazníkov. čítať »
 
Via­noč­ná pre­vádz­ka v mo­bil­nej sie­ti
Telekom na Štedrý deň v mobilnej sieti opäť zaznamenal medziročný nárast počtu odoslaných SMS správ, multimediálnych správ a hovorov. čítať »
 
Slo­vak Te­le­kom od ja­nuá­ra me­ní ve­de­nie, Mi­ros­lav Ma­jo­roš od­chá­dza
Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Skupiny Slovak Telekom (ST) Miroslav Majoroš odíde z pozície generálneho riaditeľa ku koncu decembra tohto roku. čítať »
 
O2 tes­tu­je tech­no­ló­giu LTE Ad­van­ced
O2 aktuálne vo vybraných častiach Bratislavy testuje mobilnú technológiu LTE Advanced. Táto technológia umožňuje zvýšiť rýchlosť sťahovania a odosielania dát v 4G sieti od O2. čítať »
 
V Bra­tis­la­ve štar­tu­je pi­lot­ný pro­jekt di­gi­tál­ne­ho roz­hla­so­vé­ho vy­sie­la­nia
Towercom v spolupráci s RTVS začína novú éru digitálneho rozhlasového vysielania. Od 15. decembra 2015 spustil skúšobnú prevádzku vysielania v novom štandarde T-DAB+, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra a poskytuje väčší priestor na šírenie ďalších rozhlasových staníc, vyššiu kvalitu zvuku a ďalšie doplnkové funkcie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter