TS: Sociálne siete s mobilom LG TOWN GT350

LG_GT350.JPG Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavila nový mobilný telefón LG Town GT350 vybavený klávesnicou QWERTY a funkciami, ktoré uľahčia kontakt na sociálnych sieťach. LG Town GT350 je prvý zo série telefónov s označením Town, ktoré sa zameriavajú na služby v oblasti sociálnych sietí. Vďaka ľahkému pripojeniu na internet a okamžitému prístupu na stránky sociálnych sietí môžu byť používatelia tohto nového telefónu od LG neustále v kontakte so svojimi priateľmi, rôznymi skupinami či celými komunitami užívateľov.

„Séria telefónov LG TOWN je výsledkom našej snahy poskytnúť zákazníkom jednoduché a pohodlné využívanie sociálnych sietí za pochodu, lepšie spojenie a jednoduchší prístup k ľuďom, ktorí sú pre nich dôležití,” predstavil túto novinku Vít Šubert, výkonný riaditeľ spoločnosti LG Electronics CZ. „LG Town GT350 je prvý zo série, ktorá ponúka okamžitý prístup na všetky obľúbené sociálne siete a plnú integráciu týchto funkcií do užívateľského rozhrania.“

Užívateľské rozhranie LG Town GT350 bolo navrhnuté špeciálne na zjednodušenie okamžitej komunikácie s priateľmi práve prostredníctvom sociálnych sietí, ako sú Facebook, Twitter, či Orkut1. Na trojpalcovom dotykovom displeji s rozlíšením WQVA sa objavujú nové príspevky a stlačením tlačidla refresh zobrazíte okamžite najnovšie aktualizácie. Štvorriadková QWERTY klávesnica poskytuje dostatok priestoru, aby nedochádzalo k preklepom pri písaní. Nastaviteľné klávesové skratky poskytujú priamy prístup na každú sociálnu sieť. Fotografie urobené 2megapixelovým fotoaparátom môžete ľahko zavesiť na internetalebo posielať cez MMS či e-mail. LG Town GT350 podporuje Wi-Fi pre rýchlejšie pripojenie na internet.

Aj s celkom optimalizovaným dotykovým rozhraním, širokým trojpalcovým displejom a výsuvnou klávesnicou si LG Town GT350 zachováva štíhly (15,9 mm) vzhľad. Štýlový dizajn je doplnený oblými rohmi pre pohodlnú manipuláciu. Na výber sú štyri farby – tyrkysová, fialová, svetlá strieborná a čierna.

LG Town GT350 bol v júni predstavený na európskych trhoch vrátane Veľkej Británie, Nemecka a Talianska. Nasledovať budú ďalšie krajiny. Doporučená cena pre Slovenskú republiku je 154,- Eur.

Zdroj: TS LGOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Swan bu­de vy­stu­po­vať pod me­nom Swan Mo­bi­le
Spoločnosť Swan, ktorá v spolupráci so Slovenskou poštou prevádzkuje mobilného operátora 4ka, bude na slovenskom trhu pôsobiť pod novým obchodným menom Swan Mobile, a. s. čítať »
 
No­vý lo­ká­tor GPS s neob­me­dze­ným dá­to­vým ba­lí­kom od Oran­geu
Pre rodičov detí alebo príbuzných starších ľudí je určená novinka, vďaka ktorej získajú väčší pocit pokoja a istoty, že ich najbližší sú v bezpečí, aj keď s nimi práve nie sú. čítať »
 
Pred­pla­te­né te­le­fón­ne kar­ty mož­no za­nik­nú
Nad používaním predplatených telefónnych kariet sa zmráka. Povedal to minister financií Peter Kažimír po piatkovom rokovaní rady Ecofin, t. j. ministrov financií členských krajín EÚ. čítať »
 
Na Slo­ven­sku je už 100-ti­síc 4ká­rov
Presne po štvrťroku a 4 dňoch od začiatku predaja produktu Moja 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi získať 100-tisíc zákazníkov. čítať »
 
Via­noč­ná pre­vádz­ka v mo­bil­nej sie­ti
Telekom na Štedrý deň v mobilnej sieti opäť zaznamenal medziročný nárast počtu odoslaných SMS správ, multimediálnych správ a hovorov. čítať »
 
Slo­vak Te­le­kom od ja­nuá­ra me­ní ve­de­nie, Mi­ros­lav Ma­jo­roš od­chá­dza
Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Skupiny Slovak Telekom (ST) Miroslav Majoroš odíde z pozície generálneho riaditeľa ku koncu decembra tohto roku. čítať »
 
O2 tes­tu­je tech­no­ló­giu LTE Ad­van­ced
O2 aktuálne vo vybraných častiach Bratislavy testuje mobilnú technológiu LTE Advanced. Táto technológia umožňuje zvýšiť rýchlosť sťahovania a odosielania dát v 4G sieti od O2. čítať »
 
V Bra­tis­la­ve štar­tu­je pi­lot­ný pro­jekt di­gi­tál­ne­ho roz­hla­so­vé­ho vy­sie­la­nia
Towercom v spolupráci s RTVS začína novú éru digitálneho rozhlasového vysielania. Od 15. decembra 2015 spustil skúšobnú prevádzku vysielania v novom štandarde T-DAB+, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra a poskytuje väčší priestor na šírenie ďalších rozhlasových staníc, vyššiu kvalitu zvuku a ďalšie doplnkové funkcie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter