TS: Orange rozširuje ponuku svojich paušálov

Orange od 15. mája rozširuje svoju ponuku hlasových paušálov a prináša zvýhodnené balíky Volania svojim a Volania do všetkých sietí pre zákazníkov, ktorí nepotrebujú telefón. Pre zákazníkov s nižšími komunikačnými potrebami prináša Paušál Štart.

Paušál Snov s ešte výhodnejšími balíkmi volaní
Obľúbené balíky Volania do všetkých sietí sú od 15. mája dostupnejšie za ešte výhodnejší mesačný poplatok a s lepšími cenami, a to dokonca aj bez viazanosti. Obsahujú predplatené minúty do všetkých sprístupnených sietí na Slovensku, ako aj pevných sietí Európskej únie, a to v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Zákazníci si zvýhodnený balík Volania do všetkých sietí môžu aktivovať bez akejkoľvek viazanosti aj s balíkom SMS a MMS správ či Internetom v mobile.

tab1.jpg

Orange prináša aj zvýhodnené balíky Volania svojim, ktoré v rámci mesačného poplatku obsahujú tisíce či neobmedzený počet predplatených minút v sieti Orange vo vybranom čase. Zvýhodnené balíky Volania svojim si môžu zákazníci aktivovať s 15-mesačnou viazanosťou a podľa potreby si ich môžu kombinovať s ktorýmkoľvek zvýhodneným balíkom Volania do všetkých sietí, balíkom SMS a MMS a aj Internetom v mobile.

tab2.jpg

S Paušálmi Snov bez telefónu myslí Orange aj na zákazníkov, ktorí radi a veľa esemeskujú. K zvýhodneným balíkom Volania svojim a Volania do všetkých sietí si môžu dokúpiť výhodné balíky SMS a MMS do všetkých sietí na Slovensku či Internet v mobile.

tab3.jpg

tab4.jpg

Paušál Štart

Orange prináša od 15. mája nové riešenie aj pre zákazníkov, ktorí majú nižšie komunikačné potreby a zatiaľ nepotrebujú nový akciový telefón a nechcú sa viazať. Paušál Štart má nulový mesačný poplatok, je bez viazanosti a umožňuje volať do všetkých sietí na Slovensku v každom čase za jednotnú cenu 12 centov za minútu a posielať SMS za 6 centov. V prípade potreby si môžu zákazníci Paušálu Štart kedykoľvek bez záväzkov zmeniť na zvýhodnený balík Volania do všetkých sietí a volať už od necelých 7 centov za minútu do všetkých sietí na Slovensku.

Zdroj: TS OrangeOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Swan bu­de vy­stu­po­vať pod me­nom Swan Mo­bi­le
Spoločnosť Swan, ktorá v spolupráci so Slovenskou poštou prevádzkuje mobilného operátora 4ka, bude na slovenskom trhu pôsobiť pod novým obchodným menom Swan Mobile, a. s. čítať »
 
No­vý lo­ká­tor GPS s neob­me­dze­ným dá­to­vým ba­lí­kom od Oran­geu
Pre rodičov detí alebo príbuzných starších ľudí je určená novinka, vďaka ktorej získajú väčší pocit pokoja a istoty, že ich najbližší sú v bezpečí, aj keď s nimi práve nie sú. čítať »
 
Pred­pla­te­né te­le­fón­ne kar­ty mož­no za­nik­nú
Nad používaním predplatených telefónnych kariet sa zmráka. Povedal to minister financií Peter Kažimír po piatkovom rokovaní rady Ecofin, t. j. ministrov financií členských krajín EÚ. čítať »
 
Na Slo­ven­sku je už 100-ti­síc 4ká­rov
Presne po štvrťroku a 4 dňoch od začiatku predaja produktu Moja 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi získať 100-tisíc zákazníkov. čítať »
 
Via­noč­ná pre­vádz­ka v mo­bil­nej sie­ti
Telekom na Štedrý deň v mobilnej sieti opäť zaznamenal medziročný nárast počtu odoslaných SMS správ, multimediálnych správ a hovorov. čítať »
 
Slo­vak Te­le­kom od ja­nuá­ra me­ní ve­de­nie, Mi­ros­lav Ma­jo­roš od­chá­dza
Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Skupiny Slovak Telekom (ST) Miroslav Majoroš odíde z pozície generálneho riaditeľa ku koncu decembra tohto roku. čítať »
 
O2 tes­tu­je tech­no­ló­giu LTE Ad­van­ced
O2 aktuálne vo vybraných častiach Bratislavy testuje mobilnú technológiu LTE Advanced. Táto technológia umožňuje zvýšiť rýchlosť sťahovania a odosielania dát v 4G sieti od O2. čítať »
 
V Bra­tis­la­ve štar­tu­je pi­lot­ný pro­jekt di­gi­tál­ne­ho roz­hla­so­vé­ho vy­sie­la­nia
Towercom v spolupráci s RTVS začína novú éru digitálneho rozhlasového vysielania. Od 15. decembra 2015 spustil skúšobnú prevádzku vysielania v novom štandarde T-DAB+, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra a poskytuje väčší priestor na šírenie ďalších rozhlasových staníc, vyššiu kvalitu zvuku a ďalšie doplnkové funkcie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter