TS: Orange: Informácie z majstrovstiev sveta v hokeji z prvej ruky

Fanúšikom hokeja neujde ani jediný moment z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa začínajú v Nemecku. Orange Slovensko ako generálny partner slovenskej hokejovej reprezentácie pripravil pre hokejových nadšencov služby, s ktorými budú mať pravidelné spravodajstvo zo šampionátu priamo v mobile. S novou službou Orange World Šport napríklad získajú komplexný informačný balík, ktorý zhŕňa vysielanie športovej televízie, neobmedzený prístup k športovým informáciám na internete a hokejové spravodajstvo v jednom. Zákazníci sa zároveň môžu prostredníctvom športového portálu www.osporte.sk zapojiť do súťaže o špičkové mobily, hracie konzoly a ďalšie skvelé ceny. A nájdu tu tiež zaujímavé informácie z dejiska tohtoročných majstrovstiev sveta – výsledky zápasov, aktuálne správy, rozhovory, blogy či videá.

Orange aj počas tohoročného hokejového šampionátu pripravil pre fanúšikov hokeja špeciálne zvonenia, pozadia a hry, s ktorými si užijú hokejovú atmosféru skutočne naplno. Pre tých, ktorí chcú mať aktuálne športové a hokejové informácie priamo vo svojom mobile pripravil Orange službu MMS Športové noviny, ktorú si zákazníci môžu aktivovať zaslaním SMS správy v tvare SPORT A na číslo 7840. Každé ráno dostanú okrem aktuálneho programu majstrovstiev, sumára výsledkov z predchádzajúceho dňa aj top články, skvelé fotografie a výsledky zápasov hneď po ich skončení.

Aktuálne spravodajstvo a zaujímavosti z hokejových majstrovstiev sú dostupné aj na športovom portáli www.osporte.sk. Okrem podrobných informácií z majstrovstiev sveta v hokeji tu fanúšikovia nájdu aj najaktuálnejšie správy, rozhovory s hokejistami a trénermi, videá zo zápasov, profily našich hokejistov, vrátane blogov reprezentačného trénera Glena Hanlona. S portálom osporte.sk si vďaka online hre môžu vyskúšať rolu hokejového manažéra a zabojovať tak o hracie konzoly Nintendo WII, Xbox 360, hokejové dresy, špičkové mobilné telefóny a športové hry pre svoj počítač či hraciu konzolu.

S novým balíkom Orange World Šport majú zákazníci v rámci mesačného poplatku k dispozícii neobmedzené surfovanie na wape osporte.sk, 500 MB dát na sledovanie vysielania športovej stanice STV 3 a tiež službu MMS Športové noviny. Mesačný poplatok za službu Orange World Šport je 1,90€ v prípade, že si zákazník službu doaktivuje k inému balíku Orange World, ktorý používa. Ak si službu aktivuje ako samostatný balík, poplatok za Orange World Šport je 5,90€ mesačne. Službu si stačí jednoducho aktivovať zaslaním SMS s textom OWsport A na číslo 9053. Navyše, pri aktivácii do 31.5.2010 zákazníci jeden mesačný poplatok neplatia.

Zdroj: TS OrangeOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Swan bu­de vy­stu­po­vať pod me­nom Swan Mo­bi­le
Spoločnosť Swan, ktorá v spolupráci so Slovenskou poštou prevádzkuje mobilného operátora 4ka, bude na slovenskom trhu pôsobiť pod novým obchodným menom Swan Mobile, a. s. čítať »
 
No­vý lo­ká­tor GPS s neob­me­dze­ným dá­to­vým ba­lí­kom od Oran­geu
Pre rodičov detí alebo príbuzných starších ľudí je určená novinka, vďaka ktorej získajú väčší pocit pokoja a istoty, že ich najbližší sú v bezpečí, aj keď s nimi práve nie sú. čítať »
 
Pred­pla­te­né te­le­fón­ne kar­ty mož­no za­nik­nú
Nad používaním predplatených telefónnych kariet sa zmráka. Povedal to minister financií Peter Kažimír po piatkovom rokovaní rady Ecofin, t. j. ministrov financií členských krajín EÚ. čítať »
 
Na Slo­ven­sku je už 100-ti­síc 4ká­rov
Presne po štvrťroku a 4 dňoch od začiatku predaja produktu Moja 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi získať 100-tisíc zákazníkov. čítať »
 
Via­noč­ná pre­vádz­ka v mo­bil­nej sie­ti
Telekom na Štedrý deň v mobilnej sieti opäť zaznamenal medziročný nárast počtu odoslaných SMS správ, multimediálnych správ a hovorov. čítať »
 
Slo­vak Te­le­kom od ja­nuá­ra me­ní ve­de­nie, Mi­ros­lav Ma­jo­roš od­chá­dza
Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Skupiny Slovak Telekom (ST) Miroslav Majoroš odíde z pozície generálneho riaditeľa ku koncu decembra tohto roku. čítať »
 
O2 tes­tu­je tech­no­ló­giu LTE Ad­van­ced
O2 aktuálne vo vybraných častiach Bratislavy testuje mobilnú technológiu LTE Advanced. Táto technológia umožňuje zvýšiť rýchlosť sťahovania a odosielania dát v 4G sieti od O2. čítať »
 
V Bra­tis­la­ve štar­tu­je pi­lot­ný pro­jekt di­gi­tál­ne­ho roz­hla­so­vé­ho vy­sie­la­nia
Towercom v spolupráci s RTVS začína novú éru digitálneho rozhlasového vysielania. Od 15. decembra 2015 spustil skúšobnú prevádzku vysielania v novom štandarde T-DAB+, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra a poskytuje väčší priestor na šírenie ďalších rozhlasových staníc, vyššiu kvalitu zvuku a ďalšie doplnkové funkcie. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter