Papierové PC REVUE už aj v elektronickej podobePriblíženie požadovanej časti textu pomocou funkcie zoom.
Magazín PC REVUE ako prvý z IT magazínov na Slovensku predstavuje on-line verziu, ktorá je založená na populárnom formáte PDF. Na stránke http://online.pcrevue.sk už teraz nájdete podobu, akú bude používať magazín PC REVUE pri elektronickom predplatnom. Ide o beta verziu prístupu, ktorá je dostupná každému návštevníkovi internetu bezplatne na vyskúšanie prístupu. Počas skúšobnej doby sa vyhľadajú problémy a posilnia sa najviac žiadané funkcie.Zobrazenie náhľadov jednotlivých strán magazínu.
Na http://online.pcrevue.sk je momentálne k dispozícii marcové vydanie magazínu PC REVUE, používatelia majú možnosť vyskúšať si spôsob zobrazenia magazínu, animovaného listovania v stranách s efektným zvukom, vyhľadávania informácií, priblíženia požadovaných častí i definície záložiek. Spôsob zobrazenia magazínu je totožný s tým, aká je originálna papierová predloha.

Prepnutie do textového módu, kde je vypísaný iba súvislý text bez obrázkov.
„Veríme, že elektronické vydanie nášho magazínu prispeje k ešte vyššej čítanosti PC REVUE na Slovensku, ale aj v zahraničí. Investovali sme do modernej technológie, ktorá umožňuje prístup k PC REVUE mimoriadne rýchlo, odkiaľkoľvek a aj lacno. Papierovú verziu určite neopúšťame, stále má svoje výhody pri čítaní napr. mimo dosahu internetu, ale elektronickú verziu budeme posilňovať. Neskôr budeme napr. pridávať k produktom videorecenzie, prípadne obľúbené videá z reportáží,“ hovorí Ondrej Macko, šéfredaktor PC REVUE.Zobrazenie strany pri prezeraní elektronického vydania magazínu.
Každý predplatiteľ papierového vydania PC REVUE dostane elektronické vydanie zadarmo k papierovému. Bude si tak môcť ľahko vyhľadávať informácie v elektronickej podobe. Rovnako vydavateľ magazínu PC REVUE pripraví aj samostatné elektronické predplatné. DVD REVUE, ktoré predstavuje DVD médium s kapacitou 9 GB a tradične obsahuje aj úplné verzie vybraných programov, bude zatiaľ súčasťou len „papierového“ predplatného. Úplné spustenie elektronickej podoby PC REVUE sa plánuje do konca kalendárneho roka.

Zdroj: PC REVUEOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Ob­le­če­nie s aero­gé­lom vás ochrá­ni pred extrém­ne níz­ky­mi tep­lo­ta­mi. Aj -200 °C
Patríte k milovníkom zimných športov, ktorých od vykonávania obľúbenej činnosti neodradí ani drsné počasie? Potom vás istotne zaujme nový druh oblečenia, vybavený špeciálnou aerogélovou vrstvou. čítať »
 
GoP­ro uká­zal ďal­šie úžas­né vi­deo na­to­če­né je­ho no­vým dro­nom Kar­ma
Spoločnosť GoPro vydala video so zábermi zachytenými pomocou jej ohláseného nového dronu Karma. Americký freestylový lyžiar Bobby Brown a jeho priatelia ho vyskúšali v Aspene v Colorade. čítať »
 
Kin­gston zís­ka­va ak­vi­zí­ciou tech­no­ló­gie USB a ak­tí­va Iron­Key
Kingston Digital, Inc., dcérska spoločnosť Kingston Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, oznámila, že akvizíciou získala technológie USB a aktíva spoločnosti IronKey zo skupiny Imation Corp. (NYSE: IMN). čítať »
 
Goog­le Car­dboard sa pre­me­ní na čo­si so­fis­ti­ko­va­nej­šie
Ak ste doteraz nad virtuálnou realitou v podobe kartónovej škatule Google Cardboard iba posmešne krútili hlavou, možno vás poteší správa, že spoločnosť plánuje na poli virtuality urobiť ďalší krok. čítať »
 
Po­zor na vý­ber káb­la USB-C. Nes­práv­ny to­tiž mô­že zni­čiť va­še za­ria­de­nie
Jedna z najväčších technologických noviniek uplynulého roka bol konektor USB Type-C. Prináša totiž prísľub, že sa môže stať jedinou vecou, ktorú použijeme na pripojenie našich zariadení, počnúc od monitorov cez telefóny až po počítače. čítať »
 
Fu­jit­su us­ku­toč­ni­lo bez­drô­to­vý pre­nos re­kor­dnou rých­los­ťou 56 Gb/s
Spoločnosť Fujitsu a Tokijský technologický inštitút dosiahli spojeným úsilím nový rekord v rýchlosti bezdrôtového prenosu. čítať »
 
No­vý mo­dem NA­SA bu­de pre­ná­šať dá­ta 100-krát rých­lej­šie než rá­dio­vé sig­ná­ly
NASA v rámci projektu Laser Communications Relay Demonstration (LCRD) vyvíja prvý modem, ktorý bude obsahovať optickú technológiu, umožňujúcu výrazne rýchlejšiu komunikáciu medzi kozmickou loďou a pozemnou stanicou. čítať »
 
Vi­deo s oku­liar­mi Ho­lo­Lens: tak­to bu­de­me sle­do­vať špor­to­vé zá­pa­sy
Cez víkend mali Američania veľký sviatok. V nedeľu sa na kalifornskom štadióne uskutočnilo finále jubilejného 50. Super Bowlu. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter