TS: Dvojdisplejové fotoaparáty Samsung 2View!

Už ste niekedy fotografovali samých seba, pričom ste zároveň držali fotoaparát a videli sa na jeho displeji? Že je to nemožné? Nie je! Popredný svetový výrobca v oblasti digitálnych technológií, spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. v priebehu tohto roka predstavil unikátne fotoaparáty 2View s dvoma displejmi. Prvý displej sa nachádza na bežnom mieste, zatiaľ čo druhý je na prednej strane fotoaparátu. S modelmi fotoaparátov Samsung ST600 a Samsung PL100/150 tak jednoducho uvidíte, čo práve fotografujete. Pri štedrovečernej večeri, rozbaľovaní darčekov alebo rodinnom vianočnom fotografovaní sa tak vyhnete robeniu fotografií metódou pokus - omyl.

Technológia spoločnosti Samsung použitá v týchto kompaktných fotoaparátoch nedá nepodareným snímkam žiadnu šancu. Rozlúčte sa s fotografiami, kde niekomu chýba kus tváre alebo tela, kde máte zatvorené oči alebo sa pozeráte inam. To všetko je už minulosťou. Navyše si užijete veľa zábavy a žiadny jedinečný okamih vám neunikne! Modely Samsung PL150 a PL100 (s rozlíšením 12,4 Mpix pri PL150 a 12,2 Mpix pri PL100) disponujú 1,5" farebným LCD displejom na prednej strane fotoaparátu. Model PL150 má navyše aj HDMI konektor, vďaka ktorému si môžete svoje videozábery a digitálne fotografie vychutnať vo vysokom rozlíšení na televízore HDTV alebo monitore s HD rozlíšením. Na trhu je k dispozícii za 205,- € vrátane DPH, Samsung PL100 za 175,- € vrátane DPH.

Samsung_ST600.JPG

Model Samsung ST600 s rozlíšením 14,2 Mpix stavia na úspechu prístrojov ST550 a ST500 a oproti modelom PL150 a PL100 ponúkne najmä väčší predný displej s uhlopriečkou 1,8" a komfortné dotykové ovládanie. Odporúčaná maloobchodná cena tohto modelu Samsung ST600 je 315,- € vrátane DPH.

Fotoaparáty ponúkajú režim autoportrét; režim pár, ktorý automaticky vytvorí snímku hneď, ako rozpozná dve k sebe naklonené tváre; detský režim, ktorý prehrá obrazovú animáciu so zvukom, aby pritiahla pozornosť malých detí, a samospúšť s vizuálnym odpočítavaním, aby každý fotografovaný presne vedel, kedy sa má usmievať. Najnovšou funkciou začlenenou do predného LCD displeja vo fotoaparáte Samsung ST600 je režim výskok, ktorý zaznamená fotografiu, keď všetky fotografované osoby, napríklad pred vianočným stromčekom, vyskočia.

Samsung_ST600_3.JPG

Ak hľadáte inšpiráciu pre originálny a vtipný darček, modely Samsung 2View sú ideálnou voľbou, ktorá poteší každého bez rozdielu veku i pohlavia. Užijete si s nimi veľa zábavy, a rovnako ako ostatné produkty Samsung, vám čo najviac uľahčia tvorbu krásnych a originálnych snímok.

Zdroj: TS Samsung


Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter