TS: Samsung oslavuje päť ocenení asociácie EISA za 3D domáce kino, Blu-ray prehrávač, fotoaparát a dva mobilné telefóny

Ceny asociácie EISA, o ktorých hlasujú redaktori popredných časopisov o spotrebnej elektronike z celej Európy, vyberajú najlepšie zariadenie spotrebnej elektroniky z širokého spektra technologických kategórií

Spoločnosť Samsung Electronics, popredný výrobca a inovátor na trhu spotrebnej elektroniky, získala za päť svojich produktov prestížnu cenu asociácie EISA (European Imaging and Sound Association) pre rok 2010-2011. Spoločnosť Samsung zvíťazila v kategórii Najlepšie európske 3D riešenie (Best European 3D solution) vďaka 3D LED TV Samsung UE46C8000 a 3D domácemu kinu Samsung HT-C6930W. V kategórii Najlepší európsky Blu-ray prehrávač (Best European Blu-ray player) bol ocenený 3D Blu-ray prehrávač Samsung BD-C8900/8900S. Kategóriu Vyspelý kompaktný fotoaparát (European Advanced Compact Camera) obsadil kompaktný fotoaparát Samsung EX1 a ako Najlepší mobilný telefón pre prácu so sociálnymi sieťami (Best social media phone) bol ocenený mobilný telefón Samsung Wave S8500. Status Najlepší európsky smartphone (Best European smartphone) pridelili odborníci inteligentnému telefónu Samsung Galaxy S i9000.

Samsung_TV.JPG Najlepšie európske 3D riešenia 2010-2011: 3D LED TV Samsung UE46C8000 a 3D domáce kino Samsung HT-C6930W
o 3D domáce kino, Blu-ray prehrávač a výkonný 7.1 kanálový systém.
o Presvedčivé Full HD 3D a možnosť konverzie obrazu z 2D do 3D reality.
o Pomocou technológie Internet@TV sa môžete bez námahy pripojiť k internetu a inštalovať tak aplikácie zo Samsung App Store.

Samsung_TV2.JPG V oficiálnom vyhlásení asociácie EISA porotcovia uviedli: „supertenký Samsung UE46C8000 je zariadenie, ktoré prináša fascinujúci 3D svet do vašej obývačky.“ Samsung 3D LED TV UE40C8000 je na slovenskom trhu v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 1 919,- € vrátane DPH. Domáce kino Samsung HT-C6930W je k dispozícii od júna za odporúčanú maloobchodnú cenu 1 149,- € vrátane DPH.

Samsung_Blu-ray.JPG Najlepší európsky Blu-ray prehrávač 2010-2011: Samsung BD-C8900/8900S
o Viac než len Blu-ray prehrávač. Všestranné zariadenie poskytuje skvelý zvuk a obraz prostredníctvom HDTV alebo káblového tunera.
o Umožňuje až 136 hodín HD záznamu na interný 500 GB veľký disk.
o Samsung BD-C8900 je vybavený CI+ slotom, WiFi, funkciou Internet@TV a konektorom USB.

Odborná porota v oficiálnom vyhlásení uviedla, že Blu-ray prehrávač Samsung BD-C8900 poskytuje mimoriadne vysokú kvalitu obrazu pri prehrávaní Blu-ray diskov, a to aj pri prehrávaní 3D obsahu.
Blu-ray prehrávač Samsung BD-C8900 bude na slovenskom trhu v predaji od augusta. Jeho predpokladaná odporúčaná maloobchodná cena bude 619,- € vrátane DPH.

Vyspelý kompaktný fotoaparát 2010-2011: Samsung EX1
o 24mm širokouhlý objektív Schneider KREUZNACH so svetelnosťou f/1,8. Ide o najvyššiu svetelnosť kompaktného fotoaparátu s 3x optickým zoomom.
o Vysoká rýchlosť prístroja a ultracitlivý CCD snímač s rozmermi 1/1,7", navyše vybavený duálnym stabilizátorom obrazu.
o Špičkový trojpalcový, výklopný AMOLED displej.
o Podpora formátov RAW a JPEG.

Odborná porota zložená z redaktorov popredných časopisov o spotrebnej elektronike z celej Európy označila výrobok ako vysoko kvalitný fotoaparát, určený pre pokročilých a poloprofesionálnych fotografov.
Fotoaparát Samsung EX1 je na slovenskom trhu za odporúčanú maloobchodnú cenu 385,- € vrátane DPH.

Samsung_WaveS8500.JPG Najlepší európsky "social media" telefón 2010-2011: Samsung Wave S8500
o Prvý mobilný telefón fungujúci na platforme Samsung Bada.
o Super AMOLED displej.
o Praktické riešenie pre sociálne siete a vylepšená konektivita v podobe Bluetooth 3.0 a Wi-Fi 802.11n.
o Supertenký kovový telefón s ultrarýchlym 1 GHz procesorom.
o Vybavený najnovšími multimediálnymi funkciami ako sú 5-megapixelový fotoaparát s LED bleskom a nahrávaním HD videa.
o Intuitívne užívateľské rozhranie TouchWiz 3.0 vám opäť o niečo viac uľahčí používanie telefónu, rovnako aj funkcia Multi-touch, vďaka ktorej môžete jednoduchým dotykom prstov rýchlo a jednoducho približovať a odďaľovať navštívené stránky.

O mobilnom telefóne Samsung Wave S8500 porotcovia asociácie EISA vyhlásili: „Samsung Wave je štíhly, dizajnový telefón s kovovým telom, ktorý ťaží zo záujmu o smartphony poskytujúce prostriedky a aplikácie pre správu účtov na sociálnych sieťach.“ Mobilný telefón Samsung Wave S8500 je na slovenskom trhu za odporúčanú maloobchodnú cenu 376,- € vrátane DPH.

Samsung_GalaxySi9000.JPG Najlepší európsky smartphone 2010-2011: Samsung Galaxy S i9000
o 4" veľký Super AMOLED displej a procesor s pracovnou frekvenciou 1 GHz.
o Operačný systém Android.
o 5-megapixelový fotoaparát s možnosťou nahrávať a prehrávať videá v HD kvalite.
o Podpora konektivity cez WiFi s DLNA, Bluetooth 3.0 a USB 2.0.
o Telefón s intuitívnym rozhraním TouchWiz 3.0 a unikátnou technológiou Swype umožňujúcou "hyperrýchle" písanie textu.
o Viac ako 50 000 aplikácií, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Android Market a Samsung Apps.
o Prístup k mobilným službám Google ako napr. Google Search, Gmail a Google Maps.

„Klenot v korune,“ tak sa vyjadrila porota asociácie EISA o mobilnom telefóne Samsung Galaxy S. „Mobilný telefón Samsung Galaxy S je určený pre náročných užívateľov, ktorí chcú byť stále v dosahu. Galaxy S upúta pozornosť všetkých milovníkov mobilných telefónov," pokračovala odborná porota vo svojom oficiálnom vyhlásení.
Mobilný telefón Samsung Galaxy S i9000 je na slovenskom trhu za odporúčanú maloobchodnú cenu 504,- € vrátane DPH.

Zdroj: TS SamsungOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter