TS: LG predstavuje prvý televízny monitor vybavený vstavaným wooferom

lg_televizor.jpg Divízia firemných riešení spoločnosti LG Electronics (LG Electronics Business Solutions) predstavuje nový rad LED televíznych monitorov M80. Tento rad vytvorený prvými LED televíznymi monitormi LG je navrhnutý najmä pre zábavu. Jeho vlajková loď model M80DF je prvým monitorom na svete so vstavaným wooferom.

„Stále viac ľudí si chce vychutnať obsah na vlastných digitálnych prístrojoch v domácom prostredí. Pre tieto potreby sú ideálne monitory radu M80, ktoré sú vybavené wooferom a USB funkciou plug and play,“ uviedol Vít Šubert, výkonný riaditeľ spoločnosti LG Electronics CZ. „Neprekonateľný zvuk a množstvo zábavných funkcií radu M80 otvárajú v oblasti televíznych monitorov úplne nové možnosti.“

Video, audio, práca, zábava
Rad M80 je navrhnutý podľa koncepcie „All mighty“ tak, aby rovnako dobre slúžil pre televízne programy, hudbu i ďalšie druhy zábavy. Vďaka vstavanému wooferu ponúka najvyšší zástupca tohto radu, model M80DF, bezprecedentný priestorový zvuk Surround X. Všetky monitory radu M80 majú vstavaný DTV tuner (DVB-T, DVB-C, MPEG4), ktorý umožňuje sledovanie TV vysielania v plne vysokom rozlíšení (HD TV) dotiahnuté k ešte lepšej ostrosti vďaka jedinečnému kontrastnému pomeru. Televízne monitory radu M80 sú nielen vynikajúcou voľbou pre sledovanie televíznych programov, ale i pre videohry a DVD. Navyše sa dajú ľahko pripojiť s ďalšími digitálnymi prístrojmi – napríklad kamkordérmi a digitálnymi fotoaparátmi.

Nová úroveň dizajnu monitorov
Rad M80 sa môže pochváliť nielen bezkonkurenčnými funkciami, ale i veľmi kvalitnými prvkami luxusného dizajnu, ktorým je spoločnosť LG známa. Pozornosť upúta predovšetkým model M80DB, ktorý je vybavený guľovitým podstavcom originálneho tvaru. Všetky monitory radu M80 sa pýšia ultratenkým rámom a hrúbkou len 16,5 mm. Výsledkom je elegantný sofistikovaný monitor, ktorý je ozdobou takmer každého prostredia.

Priekopník LED
Rovnako ako ostatné monitory od LG je i radaM80 výnimočne šetrný k životnému prostrediu, pretože obsahuje menej nebezpečných látok a žiadnu ortuť ani halogény. Z hľadiska úspornosti ide o jeden z energeticky najefektívnejších monitorov na trhu. Rad M80, ktorého vývoj bol motivovaný stále väčším dopytom po digitálnych televízoroch, prispieva k poprednej pozícii spoločnosti LG v sektore LED monitorov a ponúka všetky funkcie, ktoré spotrebitelia od monitorov k počítaču vyžadujú. Ako správny produkt prichádzajúci v pravý čas, je rad M80 v predaji od 1.6.2010.

Zdroj: TS LGOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter