TS: Samsung získal ocenenie TIPA Award 2010 za videokameru HMX-H200

Samsung_HMX-H200.jpg Videokamera Samsung HMX-H200 zvíťazila vo svojej kategórii a získala prestížne ocenenie Technical Image Press Association (TIPA) Award

Spoločnosť Samsung Electronics, popredný výrobca a uznávaný inovátor v oblasti spotrebnej elektroniky, s potešením oznamuje, že videokamera Samsung HMX-H200 bola označená ako najlepšia vo svojej kategórii. Ocenenie TIPA Awards každoročne udeľuje nezisková asociácia zložená z 29 zástupcov z 13 odborných redakcií z celej Európy.

Každý rok editori TIPA hlasujú pre najlepšie Photo & Imaging výrobky uvádzané na trh v priebehu predchádzajúcich 12 mesiacov. TIPA redaktori berú do úvahy inovácie, použitie najmodernejších technológií, dizajn a ergonómiu, jednoduchosť používania, ako aj pomer cena/výkon. Hlasovanie ja založené na širokej škále odborných vedomostí, pretože TIPA Awards udeľujú prostredníctvom väčšiny hlasov erudovaní odborníci.

HMX-H200
Videokamera Samsung HMX-H200 patrí so svojimi vlastnosťami a funkciami medzi najkvalitnejšie videokamery. Ako príklad jej vynikajúcich vlastností uvádzame:
• 1/4,1" 3 Mpx BSI CMOS (podsvietený čip, ktorý umožňuje kvalitné natáčanie aj v šere),
• optická stabilizácia obrazu Smart OIS,
• 20-násobný optický zoom,
• možnosť zhotovovania 4,7 Mpx fotografií,
• dlhá výdrž batérie,
• integrovaný PC softvér (Intelli-Studio),
• nabíjanie batérie prostredníctvom USB,
• intervalové natáčanie v HD kvalite,
• funkcia Smart Auto,
• animovaný náhľad.

Zdroj: TS SamsungOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter