TS: Sony Ericsson Vivaz pro – kombinácia QWERTY klávesnice a dotykového displeja

SonyEricsson_VivazPro.jpg Predstavený Sony Ericsson Vivaz pro s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou a dotykovým displejom, prináša neobmedzené možnosti správ a zábavy. Komunikujte rýchlo a efektívne prostredníctvom emailov, SMS a sociálnych sietí.

Rovnako ako vlajková loď Sony Ericsson Vivaz, ktorý bol verejnosti predstavený v januári, aj Sony Ericsson Vivaz pro ponúka možnosť natáčania a vysielania videa v HD kvalite. Otvorená platforma umožňuje prispôsobiť si telefón stiahnutými aplikáciami prostredníctvom služby PlayNow a Symbian Developer Community.

“K už v januári predstavenému Sony Ericsson Vivaz teraz prinášame telefón, ktorý okrem dotykového displeja ponúka QWERTY klávesnicu pre ešte lepší zážitok zo správ a zábavy,” povedal Daniel Sandblom Marketing Business Manager v Sony Ericsson. “Sony Ericsson Vivaz pro reaguje na zvyšujúci sa záujem spotrebiteľov o QWERTY zariadenia bez toho, aby sa to negatívne dotklo funkcií určených pre zábavu.” Sony Ericsson Vivaz pro predstavuje novú filozofiu dizajnu “ľudských kriviek”, ktorá sa stala súčasťou portfólia Sony Ericsson. S dizajnom odzrkadľujúcim ľudské telo je Sony Ericsson Vivaz pro rozpoznateľný na prvý pohľad.

Sony Ericsson Vivaz pro
• Plnohodnotná vysúvacia klávesnica pre rýchlejšie písanie
• V kontakte prostredníctvom emailu, služieb Twitter a Facebook, blogu a okamžitých správ
• Širokouhlý dotykový displej 16:9 s uhlopriečkou 3,2 palca
• Natáčajte v HD kvalite a uploadujte na YouTube prostredníctvom Wi-Fi
• PlayNow – okamžitý online prístup k aplikáciám, hrám a hudbe

Sony Ericsson Vivaz pro podporuje siete UMTS HSPA 900/2100 a GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 850/1900/2100 a GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.
Sony Ericsson Vivaz pro bude dostupný na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2010 v čiernej a bielej farbe.
Sony Ericsson rovnako predstavil Hi-Fi Stereo náhlavnú súpravu MH710. Vychutnajte si čistý zvuk a ovládajte hudbu a hovory jediným dotykom.

Zdroj: TS Sony EricssonOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter