TS: Sony Ericsson predstavil telefóny Xperia X10 mini a X10 mini pro

SonyEricsson_X10.jpg Sony Ericsson predstavil telefóny Xperia X10 mini a X10 mini pro, kompaktné verzie telefónu Xperia X10. Predstavením telefónov, ktoré sú rozmerovo malé a zároveň vysoko inteligentné, Sony Ericsson ponúka kombináciu najlepších funkcií s výkonnou platformou UX špeciálne navrhnutou pre menšie zariadenia.

Xperia X10 mini a X10 mini pro s vysúvacou QWERTY klávesnicou ponúkajú možnosť intuitívnej komunikácie a sú založené na filozofii ľudských kriviek, ktoré Sony Ericsson predstavil spoločne s modelom Xperia X10. Kombináciou platformy Android s aplikáciami a prispôsobiteľnou UX platformou sa komunikácia skutočne stáva zábavou. Pre ešte lepší zážitok je pripravených množstvo aplikácii prostredníctvom služby Android Market, s ktorými si vytvoríte jedinečný telefón. Používatelia budú vždy o krok vpred s prispôsobiteľnými štyrmi rohmi domovskej obrazovky a widgetmi pre prístup k najpoužívanejším aplikáciám.

Oba telefóny prinášajú aplikáciu Sony Ericsson Timescape, ktorá zobrazuje celú komunikáciu na jednom mieste a užívateľ tak má možnosť v skratke sledovať textové správy, zmeškané hovory a Facebook a Twitter správy bez potreby otvárania samotných aplikácií. Interaktívny prehrávač hudby používa “infinite button” pre zlúčenie celého hudobného obsahu z obchodu s hudbou a YouTube - skvelá možnosť, ako vyhľadávať nové skladby od vášho obľúbeného interpreta.

“O telefóne Xperia X10 sa v súčasnosti veľa rozpráva, a preto sme radi, že môžeme predstaviť kompaktné verzie tohto výkonného telefónu,” povedal Rikko Sakaguchi, EVP a Chief Creation Officer v Sony Ericsson. “S X10 mini a X10 mini pro posúvame hranice toho, akými možnosťami môže disponovať malý telefón a používateľom tak ponúkame presne to, po čom túžia – dva vysoko výkonné telefóny s plne prispôsobiteľnou platformou a kompaktným dizajnom.”

Xperia X10 mini a X10 mini pro
• Sony Ericsson Timescape - všetka komunikácia na jednom mieste
• Ovládanie v štyroch rohoch – aplikácie, hovory, web – je to na užívateľovi. Štyri prispôsobiteľné ikony pre ovládanie.
• 5 megapixlový fotoaparát a video – podeľte sa o svoje zážitky na webe
• Linky prehrávača médií na obchody s hudbou a YouTube - prístup do sveta hudby
• Platforma Android – so službami Google a Android Market
• QWERTY klávesnica – otvorte telefón pre jednoduché a rýchle písanie ( iba Xperia X10 mini pro)

X10 mini and X10 mini pro podporujú siete HSPA 900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900, HSPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.
X10 mini bude dostupná na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2010 vo farbách Pearl White, Black, Pink, Lime, Red a Silver.
X10 mini pro bude dostupná na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2010 vo farbách Black a Red.

Sony Ericsson rovnako predstavuje prenosné stereo reproduktory MS450 pre bohatý hudobný zážitok a Hi-Fi náhlavnú súpravu MH810 so skvelým zvukom a ovládaním médií a hovorov.

Zdroj: TS Sony EricssonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter