T-Mobile G1 v Čechách už tento mesiac – poznáme ceny!

 T-Mobile G1 v Čechách už tento mesiac – poznáme ceny

Definitívne potvrdené! V rámci uvedenia „Googlefonu“, teda mobilného telefónu T-Mobile G1 (vyrába ho HTC) s operačným systémom Android z produkcie Google sa medzi prvými používateľmi v Európe dočkajú naši západní susedia – Česi. U nich sa G1-ka dostane do predaja 30. 1. 2009, rovnako ako v Rakúsku a Holandsku. Od 2. februára začnú s predajom aj v Nemecku, na pultoch poľských predajní sa má objaviť do konca februára.

Vráťme sa však k susedom do Čiech. V distribúcii sa tam G1 objaví v bielom vyhotovení a jeho základná, teda nedotovaná cena bude 9999 korún. S ochotou „upísať sa“ operátorovi bude cena klesať podľa priloženej tabuľky.

 

 

Mesačný poplatok
Nový zákazník
Existujúci zákazník
250 Kč
7499 Kč
7499 Kč
500 Kč
4999 Kč
4999 Kč
800 Kč
1999 Kč
999 Kč
1200 Kč
499 Kč
1 Kč
2300 Kč
1 Kč
1 Kč

 

S mobilom predstaví T-Mobile aj zvýhodnenú tarifu Internet+, ktorá je v porovnaní s pôvodnými podmienkami lacnejšia takmer o polovicu (namiesto pôvodných 832 Kč to je príjemných 475 korún). Limit na prenos údajov sú 2 GB, a aby ste spomínanú zľavu získali, budú sa zákazníci na jeho využívanie musieť zaviazať na dva roky.

Pre menej náročných je k dispozícii aj program Surf&Mail+ s 10 MB mesačným limitom a poplatkom 237 korún. Ten je však v porovnaní s verziou dostupnou pre Apple iPhone o 128 korún drahší.

Dostupnosť G1 na našom trhu ostáva zatiaľ stále tajomstvom.

 

 

 

 

 

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Chy­ba 53 vy­ra­dí z pou­ží­va­nia iP­ho­ny op­ra­vo­va­né v neauto­ri­zo­va­ných servis­och
Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač OD­ROID C-2 pod­po­ru­je 60 Hz 4K vi­deo­výs­tup a sto­jí len 40 do­lá­rov
Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom. čítať »
 
Do práč­ky Sam­sung AddWash pri­dá­te po­nož­ky aj po spus­te­ní pra­nia
Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. čítať »
 
App­le vraj v mar­ci pred­sta­ví 4-pal­co­vý iP­ho­ne 5se za dob­rú ce­nu
Podľa niektorých zdrojov Apple pripravuje smartfón, ktorý vybočuje z radu jeho nových produktov. Má ísť o 4-palcový iPhone 5se s cenou pravdepodobne okolo 450 dolárov. čítať »
 
Ni­kon pred­sta­vil no­vé špič­ko­vé zr­kad­lov­ky + vi­deo
Model D5 je určený profesionálom a nadšencom, ktorí potrebujú špičkovú techniku bez kompromisov, pretože v mnohých prípadoch majú iba jedinú príležitosť získať ten správny záber. čítať »
 
ASUS uvá­dza na slo­ven­ský trh no­vé smar­tfó­ny Zen­Fo­ne. Poz­ná­me vý­ba­vu a ce­ny
Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone na slovenskom trhu. ZenFone Zoom je najtenší fototelefón s trojnásobným optickým zoomom na svete. čítať »
 
Dis­plej pre ne­vi­dia­cich do­ká­že vy­kres­ľo­vať Braillo­vo pís­mo
Nevidiaci ľudia majú sťažený prístup k materiálom určeným na čítanie. Pri používaní tabletov a počítačov im môže pomôcť softvér typu text-to-speech. čítať »
 
HP pred­sta­ví na toh­to­roč­nom MWC smar­tfón s mo­bil­ným Win­dows 10
Neveľký rad high-end zariadení vybavených mobilnou verziou Windows 10 sa zrejme už čoskoro rozšíri o ďalší produkt. Bude ním smartfón s označením Falcon od spoločnosti HP čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter