TS: GIGABYTE vyhlasuje súťaž H55 Mini-ITX na fóre HWBOT

GIGABYTE_sutaz.JPG Vyzývacia súťaž v pretaktovaní „Späť k základom“ (Back-to-Basics) H55N-USB3

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., popredný výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení s hrdosťou oznámila novú súťaž v pretaktovaní v spolupráci s fórom HWBOT.org a s názvom H55 Mini-ITX Contest. So spätným pohľadom na fanúšikovské korene pretaktovania, GIGABYTE a HWBOT dospeli k názoru, že teraz je možno ten správny čas vyhlásiť súťaž, zameranú na základy pretaktovania. Takže nám v priebehu augusta ukážte, ako ďaleko dokážete posunúť základnú dosku GA-H55N-USB3 a publikujte svoje skóre Super PI 32m na fóre HWBOT. Keďže nie každý má prístup k LN2, súťaž sme rozdelili do dvoch kategórií – stupeň 1, kde sme obmedzili rýchlosť CPU na 4000 MHz, a stupeň 2, kde rýchlosť CPU nie je obmedzená.

Nakoľko väčšina z vás vyznáva tento šport z lásky k pretaktovaniu, a nie z lásky k cenám, rozhodli sme sa žiadnu nevyhlásiť. Nevravíme tým, že na konci súťaže žiadna cena pre víťazov nebude, ale pre vás pravých pretaktovacích puristov poskytuje šancu ukázať tejto komunite, že to robíte zo zábavy (a možno trocha aj pre vaše právo pochváliť sa).

Takisto očakávame, že sa dozvieme, kto je favoritom fanúšikov, takže určite hlasujte pomocou hlasovacieho systému HWBOT (možno bude vyhlásená cena formou lotérie pre tých, ktorí sa zúčastnia hlasovania). Veľa šťastia všetkým a príjemnú zábavu! Ak sa chcete dozvedieť viac o súťaži GIGABYTE H55 Mini-ITX, navštívte stránku: http://hwbot.org/competition/gbt_h55_mitx.

Doska H55N-USB3 je jedinečná, pretože je jedinou základnou doskou s čipovou sadou Intel H55 formátu Mini-ITX s technológiou USB 3.0 budúcej generácie. Ak chcete získať viac informácií o základnej doske GIGABYTE GA-H55N-USB3, navštívte stránku: http://www.gigabyte.com/MicroSite/238/index.htm.

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Sta­ne sa z Pi­ra­te Bay naj­väč­šia strea­min­go­vá služ­ba na sve­te?
Vďaka doplnku pre prehliadače Chrome, Firefox alebo Internet Explorer s názvom Torrenty-Time sa web The Pirate Bay premenil na najväčší svetový portál na streaming videa. čítať »
 
Fa­ce­book mu­sí pres­tať sle­do­vať webo­vé ak­ti­vi­ty ľu­dí, aj keď ne­vyu­ží­va­jú Fa­ce­book
Francúzske úrady dali spoločnosti Facebook tri mesiace na to, aby prestala bez povolenia sledovať webovú aktivitu ľudí, ktorí nevyužívajú jej služby. čítať »
 
SK-NIC: Na Slo­ven­sku je viac ako 336-ti­síc do­mén a naj­viac sa ich za­čí­na na pís­me­no S
Správca národnej domény .sk neustále eviduje trendy vo vývoji počtu domén. Z toho napríklad vidno, že za rok 2015 bolo zaregistrovaných až 21 595 tzv. prvoregistrácií. Pozrite si ďalšie štatistiky z kuchyne SK-NICu, a. s. čítať »
 
Fa­ce­book opäť me­ní al­go­rit­mus News Fee­du. Kto­ré prís­pev­ky uvi­dí­te ako pr­vé?
Facebook oznámil na svojom blogu, že opäť mení algoritmus News Feed, aby sa používateľom nezobrazovali príspevky, ktoré nechcú vidieť. čítať »
 
YouTu­be vraj chys­tá ži­vé 360° vi­deos­trea­my pre vir­tuál­nu reali­tu
Zástupcovia YouTube na stretnutí s výrobcami kamier vyhlásili, že pracujú na možnosti živého streamovania 360-stupňového videa. čítať »
 
Pre­zi­dent za­lo­žil inter­ne­to­vú strán­ku ve­rej­ná ob­jed­náv­ka
Prezident Andrej Kiska založil internetovú stránku s názvom verejnaobjednavka.sk, ktorú spúšťa ako občan Slovenskej republiky. Ako pre médiá uviedol, je potrebné vytvoriť jednoznačnú verejnú objednávku, aby politici cítili tlak a riešili veci, ktoré riešiť treba. čítať »
 
Yahoo má pre­púš­ťať, prob­lé­my jej ro­bí Goog­le a Fa­ce­book
Šéfka spoločnosti Yahoo Inc. Marissa Mayerová predstaví plán škrtov v nákladoch, ktorý bude zahŕňať zníženie počtu pracovných miest o 15 % a zatvorenie niekoľkých divízií. čítať »
 
Wra­pi­fy vo­di­čom za­pla­tí, ak ne­cha­jú svo­je auto pre­me­niť na po­jaz­dnú rek­la­mu
Prevádzkovať auto nie je lacná záležitosť. Pohonné hmoty, poistenie, údržba -náklady rýchlo rastú. A práve tu by chcel pomôcť startup Wrapify, ktorý ponúka vodičom peniaze za to, ak si nechajú svoje vozidlo „obaliť" reklamou. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter