TS: GIGABYTE vyhlasuje víťazov súťaže Pentium G6950 OC Challenge na stránke HWBOT

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, vedúci výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení s hrdosťou oznamuje, že over@locker886 z Maďarska sa stal víťazom súťaže Pentium G6950 OC Challenge, ktorej hostiteľom bola stránka HWBOT, s celkovým skóre 40 bodov pri dosiahnutí najvyššieho umiestnenia v 4 rôznych kategóriách porovnávacích testov pri použití základnej dosky GIGABYTE GA-P55A-UD7.

Pretaktovanie klasického procesora Pentium G6950 si vyžaduje osobitnú dávku skúseností s pretaktovaním, preto spoločnosť GIGABYTE si chcela jednoducho otestovať, do akej miery sú odborníci v pretaktovaní schopní zvládnuť výkonnosť svojho procesora. Pri použití akejkoľvek základnej dosky GIGABYTE P55/H55 poskytli odborníci na pretaktovanie z celého sveta na stránku HWBOT niektoré skutočne pôsobivé výsledky v testoch Super Pi a WPrime, nakoľko oba porovnávacie testy do vysokej miery zdôrazňujú úlohu procesora a sú dobrými indikátormi pre preukázanie stability systému pri extrémnom pretaktovaní.

Tromi víťazmi súťaže Pentium G6950 OC sú: 1. miesto – over@locker886 z Maďarska so skóre 40 bodov, na čele súťaže so svojim úžasným výkonom pretaktovania 5,85GHz pre Pentium G9650. Za svoje víťazné miesto získava over@locker886 úplne novú základnú dosku GIGABYTE GA-X58A-UD7 a procesor Intel Core i7 930. 2. miesto – Moonman zo Slovinska s použitím základnej dosky GIGABYTE GA-H55M-UD2H, a tretie miesto – TK-OC z Taiwanu s použitím základnej dosky GIGABYTE GA-P55A-UD3P. Medzi 2. a 3. miestom bol tesný súboj, s rozdielom skóre iba 5 bodov.

Skóre víťazov na prvých troch miestach, zľava doprava
tab.JPG

Ďalšie podrobnosti o súťaži Pentium G6950 OC Challenge nájdete na stránke HWBOT.org na adrese:
http://hwbot.org/competition/gbt_g9650_comp?tab=info

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Sta­ne sa z Pi­ra­te Bay naj­väč­šia strea­min­go­vá služ­ba na sve­te?
Vďaka doplnku pre prehliadače Chrome, Firefox alebo Internet Explorer s názvom Torrenty-Time sa web The Pirate Bay premenil na najväčší svetový portál na streaming videa. čítať »
 
Fa­ce­book mu­sí pres­tať sle­do­vať webo­vé ak­ti­vi­ty ľu­dí, aj keď ne­vyu­ží­va­jú Fa­ce­book
Francúzske úrady dali spoločnosti Facebook tri mesiace na to, aby prestala bez povolenia sledovať webovú aktivitu ľudí, ktorí nevyužívajú jej služby. čítať »
 
SK-NIC: Na Slo­ven­sku je viac ako 336-ti­síc do­mén a naj­viac sa ich za­čí­na na pís­me­no S
Správca národnej domény .sk neustále eviduje trendy vo vývoji počtu domén. Z toho napríklad vidno, že za rok 2015 bolo zaregistrovaných až 21 595 tzv. prvoregistrácií. Pozrite si ďalšie štatistiky z kuchyne SK-NICu, a. s. čítať »
 
Fa­ce­book opäť me­ní al­go­rit­mus News Fee­du. Kto­ré prís­pev­ky uvi­dí­te ako pr­vé?
Facebook oznámil na svojom blogu, že opäť mení algoritmus News Feed, aby sa používateľom nezobrazovali príspevky, ktoré nechcú vidieť. čítať »
 
YouTu­be vraj chys­tá ži­vé 360° vi­deos­trea­my pre vir­tuál­nu reali­tu
Zástupcovia YouTube na stretnutí s výrobcami kamier vyhlásili, že pracujú na možnosti živého streamovania 360-stupňového videa. čítať »
 
Pre­zi­dent za­lo­žil inter­ne­to­vú strán­ku ve­rej­ná ob­jed­náv­ka
Prezident Andrej Kiska založil internetovú stránku s názvom verejnaobjednavka.sk, ktorú spúšťa ako občan Slovenskej republiky. Ako pre médiá uviedol, je potrebné vytvoriť jednoznačnú verejnú objednávku, aby politici cítili tlak a riešili veci, ktoré riešiť treba. čítať »
 
Yahoo má pre­púš­ťať, prob­lé­my jej ro­bí Goog­le a Fa­ce­book
Šéfka spoločnosti Yahoo Inc. Marissa Mayerová predstaví plán škrtov v nákladoch, ktorý bude zahŕňať zníženie počtu pracovných miest o 15 % a zatvorenie niekoľkých divízií. čítať »
 
Wra­pi­fy vo­di­čom za­pla­tí, ak ne­cha­jú svo­je auto pre­me­niť na po­jaz­dnú rek­la­mu
Prevádzkovať auto nie je lacná záležitosť. Pohonné hmoty, poistenie, údržba -náklady rýchlo rastú. A práve tu by chcel pomôcť startup Wrapify, ktorý ponúka vodičom peniaze za to, ak si nechajú svoje vozidlo „obaliť" reklamou. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter