TS: Epson uvádza na trh novú multifunkčnú laserovú tlačiareň na veľkoobjemovú tlač

Epson_AcuLaser_CX28DN_small.jpg Rad tlačiarní Epson AcuLaser CX28DN ponúka stredným a veľkým podnikom efektivitu a funkčnosť

Spoločnosť Epson predstavuje najnovší prírastok do svojej ponuky farebných tlačiarní pre podniky, rad multifunkčných laserových tlačiarní AcuLaser CX28DN. Toto kompaktné, moderné, multifunkčné zariadenie bolo vytvorené tak, aby zvládlo neustálu tlačovú záťaž, skenovanie a kopírovanie v akomkoľvek podniku. Mesačne dokáže spracovať až 60 000 strán.

Pri vytlačení prvej strany za 18 sekúnd a rýchlosti tlače 24 strán za minútu farebne aj čiernobielo dokáže tlačiareň Aculaser CX28DN vďaka tonerom Acubrite vytvárať vysokokvalitné dokumenty vo formáte A4 pri najvyšších rýchlostiach. V štandardnej výbave je obojstranná tlač a obojstranné kopírovanie vďaka automatickému obojstrannému podávaču dokumentov. Efektivita tlačiarne s certifikáciou ENERGY STAR a veľkokapacitné tonerové kazety pomáhajú udržať nízke prevádzkové náklady. Pretože tlačiareň Aculaser CX28DN je štandardne v ponuke s rozhraním Gigabit Ethernet, splní požiadavky stredných a veľkých tímov. Užívatelia s potrebou väčšieho objemu tlače môžu kapacitu tlačiarne zvýšiť vďaka prídavnému zásobníku papiera na 500 listov alebo voliteľnému pevnému disku. Okrem týchto funkcií ponúka tlačiareň takisto rôzne režimy skenovania, napríklad skenovanie do e-mailu, na FTP a na sieť, a tiež priamu tlač a skenovanie z USB.

Thomas Brique, Laser Product Manager v spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Rad tlačiarní Aculaser CX28DN predstavuje integrované laserové riešenie pre náročné pracovné skupiny, ktoré vyžadujú tlačiareň a kopírku schopnú pracovať s farebnými a čiernobielymi dokumentmi pri vysokej rýchlosti bez zníženia kvality výstupu. Boli integrované všetky štandardné emulácie z jazyka Postscript do jazyka PCL, vďaka čomu dosiahneme bezproblémovú integráciu do všetkých IT prostredí.“

Kľúčové parametre:
- rýchla s spoľahlivá multifunkčná farebná tlačiareň pre stredné a veľké pracovné skupiny
- kompaktná farebná laserová tlačiareň formátu A4 typu 3 v 1 s vysokou kapacitou tlače
- rýchla tlač až 24 strán za minútu farebne aj čiernobielo
- obojstranná tlač a obojstranný automatický podávač dokumentov
- štandardná emulácia jazykov PS3 a PCL 6
- podpora priamej tlače z jednotky USB
- rôzne režimy skenovania: skenovanie do e-mailu, na FTP, SMB (sieťový disk), pamäť USB, atď.
- sieťové pripojenie Gigabit Ethernet a podpora IPv6
- tonerové kazety s vysokou výťažnosťou na udržanie nízkych prevádzkových nákladov
- certifikácia ENERGY STAR.

Odporučená maloobchodná cena je 1215 eur vrátane DPH.

Zdroj: TS EpsonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter