TS: Komplexný mini notebook VAIO série M

VAIO M 2.jpg Jednoduchá práca s ľahkým a praktickým počítačom ‘kedykoľvek’. V tradične peknom a odolnom tele sa skrýva nový procesor Intel Atom N470. O kvalitné zobrazovanie sa stará širokouhlý monitor s LED podsvietením a uhlopriečkou 25,5 cm (10,1”). 250 GB harddisk pojme všetko potrebné a poteší aj príjemná cena 379 €. VAIO M príde na slovenský trh v tmavomodrej a bielej farbe.

Nový, ľahký a vynikajúco prenosný mini notebook VAIO série M od spoločnosti Sony s jednoduchou obsluhou je skvelou vstupnou bránou do sveta notebookov. Tento komplexne vybavený mini notebook v tmavomodrom alebo bielom vyhotovení je ideálnym spoločníkom na cestách, ktorý vám umožní prehliadať web-stránky, komunikovať s priateľmi online alebo čítať e-mailovú poštu pri káve.

Notebook VAIO série M ponúka všetko potrebné na každodennú prácu s počítačom. So 6-článkovou batériou ideálne zalícovanou v jeho tele a s hmotnosťou len 1,4 kg je plnohodnotným partnerom na cestovanie – alebo praktickým druhým počítačom na použitie v celej domácnosti.

Širokouhlý monitor s LED podsvietením a uhlopriečkou 25,5 cm (10,1”) poskytuje komfortné zobrazenie web-stránok, fotografií a dokumentov. V ráme monitora je integrovaná aj kvalitná web-kamera Motion Eye určená na video komunikáciu. Na 250 GB pevnom disku je dostatok miesta na ukladanie dokumentov, digitálnych fotografií a video záznamov. S integrovaným Wi-Fi a Bluetooth rozhraním a tromi USB konektormi nie je dôvod na obavy zo straty spojenia, nech už potrebujete robiť čokoľvek. VAIO série M sa dodáva s originálnym OS Windows 7 Starter Edition. Množstvo inštalovaného softvéru vám zjednoduší správu kolekcií digitálnych médií, kopírovanie súborov z iného PC a zabezpečí tiež plynulý chod počítača VAIO, či technickú podporu v prípade potreby.

Nový mini notebook VAIO série M je v predaji za 379 €.

Zdroj: TS SonyOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter