TS: Epson predstavuje elegantnú bezdrôtovú multifunkčnú atramentovú tlačiareň s Wi-Fi rozhraním na ľahké zdieľanie v domácnosti

Epson Stylus Photo PX720WD Product Photo small.jpg Novinka spoločnosti Epson, tlačiareň Epson Stylus Photo PX720WD, ponúka fotografie, ktoré svojou kvalitou predstihnú fotolaby, skenuje, kopíruje a obojstranne tlačí

Spoločnosť Epson predstavuje Epson Stylus Photo PX720WD – precíznu a štýlovú multifunkčnú atramentovú tlačiareň, ktorú je možné ľahko zdieľať cez Wi-Fi a ethernetové rozhranie a ktorej výtlačky výnimočnej kvality prekonávajú kvalitu fotografií z fotolabov. PX720WD je vybavená funkciami skenovania, kopírovania a automatickej obojstrannej tlače. K dispozícii bude od 1. septembra 2010.

Vďaka veľkému LCD displeju s uhlopriečkou 6,3 cm a dotykovému panelu s inteligentnou navigáciou je PX720WD ľahko ovládateľná a umožňuje svojim užívateľom prehliadať a upravovať snímky priamo z pamäťových kariet, USB kľúčov a fotoaparátov s rozhraním PictBridge bez nutnosti použitia PC. Užívatelia môžu dať diskom CD a DVD svoj štýl prostredníctvom priamej potlače vhodných médií.

Fotografický atrament Epson Claria skvele funguje s najnovšími kompaktnými a digitálnymi zrkadlovými fotoaparátmi (D-SLR) a poskytuje tak výtlačky s vysokým rozlíšením, ktoré odolávajú blednutiu, rozmazaniu a vode. Vďaka samostatným atramentovým zásobníkom môžu užívatelia ušetriť, pretože vždy vymenia len spotrebovanú farbu. Ďalšia úspora vyplýva z energetickej efektivity samotnej PX720WD, ktorá spĺňa požiadavky programu ENERGY STAR.

Julian Maddock, wireless home printers product manager v spoločnosti Epson Europe, k tomu dodáva: „Epson PX720WD je skvelou voľbou pre užívateľov, ktorí žiadajú praktickosť multifunkčnej tlačiarne v kombinácii s tlačou fotografií vo vyššej kvalite, než im poskytujú fotolaby. Navyše je Epson PX720WD vybavená WiFi a ethernetovým sieťovým rozhraním, čím sa stáva dokonalou voľbou pre tých, ktorí požadujú flexibilitu, aby tak mohli tlačiareň zdieľať s ostatnými členmi domácnosti.”

Hlavné charakteristické vlastnosti:
- Integrované bezdrôtové a ethernetové rozhranie na zdieľanú tlač a skenovanie
- Skenovanie, kopírovanie a tlač fotografií, ktoré prekonajú laboratórnu kvalitu
- Ľahké ovládanie pomocou 6,3cm LCD displeja a dotykového panelu s inteligentnou navigáciou
- Pohodlná automatická obojstranná tlač
- Kompaktný a moderný dizajn, ktorý ľahko zapadne do každej modernej domácnosti
- Zásobníky s automatickým výberom papiera formátu A4 a fotopapiera zabezpečujú flexibilitu médií
- Rýchla tlač fotografií 10 x 15 cm za približne 10 sekúnd*
- Priama tlač na vhodné disky CD a DVD
- Energeticky efektívne multifunkčné zariadenie, spĺňajúce podmienky programu ENERGY STAR, s nižšími nákladmi a zníženým negatívnym dopadom na životné prostredie
- Prehliadanie a tlač fotografií priamo z pamäťových kariet, USB kľúčov a fotoaparátov s rozhraním PictBridge
- Fotografie vydržia až 98 rokov v rámčeku a vyše 200 rokov vo fotoalbume*
- Fotografický atrament Epson Claria je tzv. vodouriediteľný (dye-based) atrament, ktorého základom je úplne rozpustné farbivo, ktoré umožňuje tlač s vysokým rozlíšením a je ideálnym partnerom pre najnovšie kompaktné a digitálne zrkadlové fotoaparáty (D-SLR)
- OCR software umožňuje ľahkú editáciu naskenovaného textu
- Vďaka samostatným atramentovým zásobníkom ušetríte peniaze - vymeníte len spotrebovanú farbu

Odporúčaná maloobchodná cena tlačiarne Epson Stylus Photo PX720WD vrátane DPH: 169 €.

Zdroj: TS EpsonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter