TS: Základné dosky GIGABYTE Super Speed USB 3.0 ako prvé podporujú UASP

USB Attached SCSI Protocol (UASP) urýchľuje výkonnosť základnej dosky GIGABYTE Super Speed USB 3.0

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, popredný výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení s hrdosťou oznamuje podporu pre USB Attached SCSI Protocol (UASP) pre svoj celý sortiment základných dosiek USB 3.0. UASP je nový protokol, iniciovaný fórom USB Implementers Forum (USB-IF), ktorý urýchľuje priepustnosť dát do zariadení SCSI až o 20%, pričom zároveň znižuje vyťaženie CPU, latenciu dát a čakaciu dobu používateľa.

“V spoločnosti GIGABYTE sme si stanovili za cieľ stať sa vedúcou značkou pre oblasť základných dosiek USB 3.0, takže s radosťou oznamujeme podporu UASP v rozsahu všetkých našich produktov SuperSpeed USB,” uviedol Tim Handley, zástupca riaditeľa pre marketing základných dosiek spoločnosti GIGABYTE Technology Co. Ltd. “Tak, ako sa rozširuje rozsah externých pamäťových zariadení USB 3.0, vstupujúcich na trh po tohtoročnej výstave Computex, vidíme veľkú hodnotu a dôležitosť UASP v podpore výkonu technológie SuperSpeed USB, aby dosiahla svoj plný potenciál.”

Spoločnosť GIGABYTE je jasným vodcom na trhu základných dosiek USB 3.0 s kompletným sortimentom základných dosiek USB 3.0 (vyše 30 modelov), zahŕňajúcich platformy Intel aj AMD. GIGABYTE má zároveň viac certifikovaných základných dosiek SuperSpeed USB než akákoľvek iná značka. Používatelia si teraz môžu vychutnať nárast výkonu, ktorý UASP ponúka, jednoduchým prevzatím a nainštalovaním najnovšieho radiča USB 3.0 z webovej stránky GIGABYTE, pre použitie spolu s ďalšími zariadeniami podporujúcimi UASP. Medzi predajcov systému UASP, ktorí spolupracujú so spoločnosťou GIGABYTE v oblasti krížovej validácie a testovania USB 3.0, patria Buffalo, CyberSLIM, OCZ, Sharkoon a SuperTalent.

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter